Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Кешбек


Кешбек!

Ви заощаджуєте на покупці:

2кг: 47 грн до оплати: 730 грн
6кг: 336 грн до оплати: 1395 грн
11.4кг: 556 грн до оплати: 2295 грн
17кг: 738 грн до оплати: 2965 грн

Acana Heritage Adult Dog для собак всіх порід і всіх стадій життя без зерновий 60% М'ясо курчати, камбала, 40% фрукти, овочі, трави

ACANA Heritage - Біологічно відповідний - Акана Адулт Дог  


Кожна гранула ACANA ADULT DOG наповнена м'ясними інгредієнтами найвищої якості, включаючи м'ясо курчати, вирощеного на «вільному вигулі», свіжі яйця з місцевих степових ферм, зелень, вирощену в Британській Колумбії, - для природного підтримки сили і здоров'я Вашої собаки.

Біологічно Відповідні корми Акана не містять зерна, картоплі, тапиоки і крохмалю, замість зернових корми Акана містять такі нізкоглікеміческім фрукти і овочі як, гарбуз і мускатна гарбуз, які сприяють повільному і плавного підвищення рівня цукру в крові, значно знижуючи ризик накопичення жиру .

Корми ACANA забезпечують неперевершений смак, який Ваша собака полюбить по справжньому - ми це гарантуємо.

* WHOLEPREY ™ - це ідеальне співвідношення м'яса, органів і хрящів в найбільш живильним і корисній формі.

Біологічно Відповідні корми на основі м'яса для відображення природного раціону собак Найближчим родичем всіх домашніх собак є сірий вовк. Протягом останніх років від вовка відбулися сотні порід собак, але, не дивлячись на це, їх фізіологія залишилася незмінною.

Наша філософія Біологічного відповідності проста: включити до складу свіжі інгредієнти, які є природною їжею собак (в правильному співвідношенні і кількості) і виключити інгредієнти на зразок зернових культур, які не входять до природнехарчування.

М'ЯСО

Більше м'яса (60%)

У кормі Acana Adult Dog 60% складу - це м'ясні інгредієнти, включаючи м'ясо курчат вирощених на «вільному вигулі»,   камбали, виловленої в дикій природі і свіжі цільні яйця з місцевих ферм.

Дійсно свіжі інгредієнти Акани визнані придатними до вживання в їжу людям урядом Канади. Ніколи не заморожуються і без консервантів.

Високий вміст свіжих м'ясних інгредієнтів

(1/3 свіже м'ясо)

Свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш живильним і натуральній формі. 1/3 м'ясних інгредієнтів у кормах АКАНА з птиці, риби і яєць є дійсно свіжими, переповненими користю і смаком. Інші 2/3 - це висушені м'ясні інгредієнти - багате джерело природних протеїнів. Всі м'ясні інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Різноманітність свіжих м'ясних інгредієнтів (3 джерела м'яса)

Природний раціон собак вражає нас своєю різноманітністю м'яса, тому корми АКАНА містять неперевершене різноманітність нових сортів м'яса: курчат, «вирощених на вільному вигулі», цільні яйця і виловлену в дикій природі рибу в ідеальному співвідношенні Whole Prey ™, включаючи м'ясні інгредієнти, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок. Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить один або два види м'ясних інгредієнта, рідко в біологічному співвідношенні і з довгим списком синтетичних добавок.

Більше м'ясних протеїнів (29%)

У кормах АКАНА повністю відсутні концентровані білки з картоплі, які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів АКАНА входять преміальні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування вашої собаки.

Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять невелику кількість протеїнів (і збагачені вуглеводами) або протеїни рослинного походження, які не підходять собакам.

Низький вміст вуглеводів (30%)

Природний раціон собак містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить. Встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у собак. Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім фрукти і овочі.

Що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, як правило представлені високогликемических картоплею, рисом і Тапіока.

Кількість м'яса

У складі АКАНА немає концентратів рослинних білків, замість них, корм ACANA ADULT DOG насичений м'ясними інгредієнтами найвищої якості (60%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак.

Кількість свіжого м'яса

1/3 м'ясних інгредієнтів у складі АКАНА є свіжими, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі.  

Різноманітність м'яса

До складу АКАНА входить три види свіжих м'ясних інгредієнтів у біологічному Співвідношенні WholePrey ™, включаючи   м'ясо, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок.

М'ясо курчати, вирощеного на "вільному вигулі", печінку, серце, нирки і хрящі, все це доставляється до нас з місцевих ферм.

Цілісні яйця з гнізд - постачають до нас з місцевих степових ферм Альберти.

Камбала, виловлена ​​в дикій природі - доставляється до нас свіжою з острова Північний Ванкувер

Природний раціон собак не містить синтетичних речовин, тому в дикій природі, всі необхідні поживні речовини вовки і собаки отримують споживаючи всі частини спійманої ними жертви, включаючи високопоживні внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів, м'язові тканини для отримання білків та жиру, кістки і хрящі збагачені кальцієм і фосфором.

Цинк єдина мінеральна добавка в кормі частково додається ззовні. Всі інші мінерали походять з інгредієнтів самого корму.

АКАНА - це відображення природного раціону, що включає в себе свіже м'ясо, внутрішні органи і хрящі - концентрований і природне джерело всіх необхідних Вашому собаці поживних речовин.

ІНГРЕДІЄНТИ

Свіже м'ясо курчати без кісток (11%), висушені м'ясо курчати (10%), висушене м'ясо індички (10%), червона сочевиця, зелений горошок (9%), квасоля (8%), лівер (печінка, серце , нирки) (6%), висушене м'ясо оселедця (5%), курячий жир (5%), зелена сочевиця (5%), жовтий горошок, свіжі цільні яйця (4%), свіже м'ясо камбали без кісток (4%) , жир з оселедця (3%), в'ялена люцерна (3%), клітковина горошку, свіжі курячі хрящі (2%), висушені водорості, гарбуз, мускатна гарбуз, пастернак, капуста Кале, шпинат, зелень гірчиці, зелень ріпи, морква, яблука, груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінку індички, журавлина, чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтеї, плоди шипшини, цинку протеінат 100 мг, сухі продукти ферментації Enterococcus Faecium NCIMB10415: 600x106 КУО

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Протеїн (мін.) 29  %
Жир (хв.) 17%
Зола (макс.) 7%
Клітковина (макс.) 5%
Вологість (макс.) 12  %
Кальцій (хв.) 1.3%
Фосфор (хв.) 1%
Омега -6 ( хв .) 2.6%
Омега -3 ( хв .) 1%
ДКГ (хв.) 0.3%
ЕПК (хв.) 0.3%
Глюкозамін (хв.) 1200 мг/кг
Хондроітин (хв.) 900 мг/кг
Линолевая к-та   ( хв .) 2.4%
Вуглеводи 30%
Вітаміни та МІНЕРАЛИ
Вітамін A 12500 МО/кг
Вітамін D3 1450   МО/кг
Вітамін E 150   МО/кг
Вітамін B1 (тіамін) 11 мг/кг
Вітамін B2 (Рибофлавін) 10   мг/кг
Вітамін B3 (Ніацин) 65   мг/кг
Вітамін B5 (Панта. Кислота) 24   мг/кг
Вітамін B6 (Піридоксин) 6.3   мг/кг
Вітамін B12 0.2   мг/кг
Фолієва кислота 2   мг/кг
Холін 2,300   мг/кг
Натрій 0.34%
Хлорид 0.50%
Калій 0.75%
Магній 0.10%
Залізо 140   мг/кг
Цинк 170   мг/кг
Мідь 20   мг/кг
Марганець 14   мг/кг
Йод 1.7   мг/кг
Селен 0.6   мг/кг
Амінокислоти і рослинні КОМПОНЕНТИ
Лізин 2.13%
Треонин 1.20%
Метіонін 0.63%
изолицин 1.28%
Ліцинієм 2.20%
Валін 1.53%
Аргінін 2.13%
Фенілаланін 1.33%
Гистидин 0.7%
Триптофан 0.33%
Цистин 0.31%
Тирозин 0.82%
Метіонін-Цистин 0.94%
Фенілаланін-Тирозин 2.15%
Корінь цикорію 500   мг/кг
Ягоди ялівцю 500   мг/кг
Корінь   дягеля 350   мг/кг
Квітки календули 350   мг/кг
Фенхель лікарський 350   мг/кг
Листя перцевої м'яти 300   мг/кг
Лаванда 150   мг/кг
НОРМИ ГОДУВАННЯ

Денна норма годування для цуценят від 1,5-3 місяців становить дві добових дози дорослого собаки. Цуценятам 3-6 місячного віку добова норма корму становить 1,5 порції дорослого собаки. Цуценятам від 6-11 місяців рекомендується годувати 1,25 денної норми корму дорослої собаки. Під час вагітності денну норму корму слід збільшувати на 25% -50%. Під час лактації надайте собаці вільний доступ до корму.

Кожна собака це яскрава індивідуальність і тому норми годування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища.

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у міру необхідності. Годуєте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.

Коли Ви приймете рішення змінити корм Вашої собаки з традиційного на корм Акана, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до більш багатому поживними речовинами корму   ACANA .

Рекомендуємо проводити заміну протягом 5-7 днів, поступово змішуючи гранули   ACANA   з попереднім традиційним кормом, збільшуючи мисці кількість Акана і зменшуючи кількість попереднього корму з кожним днем ​​так, щоб на 7 добу Ви годували 100%   ACANA .

Вага   собаки   (кг)

СПОСІБ ЖИТТЯ

Активний спосіб (г/добу) Малоактивний образ (г/добу)

добова норма годівлі в грамах

5 120 60
10 180 120
20 280 180
30 390 240
40 480 320
50 560 360
60 640 420
ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ
3510 ккал/кг або 421 ккал на чашку 250 мл (120 г), де джерелом 29% енергії є протеїн, 30% фрукти і овочі, 41% жир.
Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Будь-який
Розмір породи Будь-який
Основний інгредієнт

60% м'яса - курчата, камбала, яйця

40% фрукти, овочі і трави

0% зерна

Протеїн (Білок) 29%
Жир 17%
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA ADULT DOG для цуценят, дорослих, літніх собак всіх порід 60% м'яса циплят,індички, камбала, яйця, овочі

  • Виробник: Acana
  • Модель: ADULT DOG
  • Код товара: 100-012
  • Наявність: Є в наявності
  • 162.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари