Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Кешбек
  • Корм ACANA PUPPY & JUNIOR для цуценят малих, середніх порід от 5 кг дорослої собаки беззерновой 70% м'яса


Кешбек!

Ви заощаджуєте на покупці:

2кг: 36 грн до оплати: 750 грн
6кг: 349 грн до оплати: 1415 грн
11.4кг: 569 грн до оплати: 2370 грн
17кг: 804 грн до оплати: 3295 грн

Acana Heritage Puppy & Junior без зерновий для цуценят середніх порід вага дорослої собаки від 5 до 30 кг 70% м'яса курчат, яйця, камбала, 30% овочі і трави

Acana Heritage - Біологічно відповідний - Акана Паппі енд Юніор

ACANA Puppy & Junior переповнений м'ясом вирощених на «вільному вигулі» курчат, цільними яйцями з місцевих ферм, камбалою, виловленої в біля острова Північний Ванкувер. Всі ці інгредієнти доставляються до нас на кухен свіжими кожен день для максимального збереження смаку і харчової цінності.

Без зерна і швидких вуглеводів на зразок картоплі і тапиоки, АКАНА містить м'ясні протеїни, необхідні для швидкого розвитку і відмінній фізичній кондиції Вашого цуценя.

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНІ КОРМА НА ОСНОВІ М'ЯСА ДЛЯ ВІДОБРАЖЕННЯ ПРИРОДНОГО РАЦІОНУ СОБАК

Найближчим родичем всіх домашніх собак є сірий вовк. Протягом останніх років від вовка відбулися сотні порід собак, але, не дивлячись на це, їх фізіологія залишилася незмінною.

Наша філософія Біологічного відповідності проста: включити до складу свіжі інгредієнти, які є природною їжею собак (В правильному співвідношенні і кількості) і виключити інгредієнти на зразок зернових культур, які не входять до природнехарчування.

ОСОБЛИВОСТІ

більше м'яса (70%) Від природи Ваша собака адаптована до вживання раціонів на основі м'яса. Саме тому формула ACANA Puppy & Junior переповнена м'ясними інгредієнтами найвищої якості (70%), включаючи м'ясо курчат, вирощених на «вільному вигулі», м'ясо камбали виловленої в дикій природі і цільні яйця з місцевих степових ферм. Всі ці інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівного якості.

Високий вміст свіжих м'ясних інгредієнтів (1/3 - свіже м'ясо)

Свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш живильним і натуральній формі. 1/3 м'ясних інгредієнтів у кормах АКАНА з птиці, риби і яєць є дійсно свіжими, переповненими користю і смаком. Інші 2/3 - це висушені м'ясні інгредієнти - багате джерело природних протеїнів. Всі м'ясні інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівної якості.

різноманітність свіжих м'ясних інгредієнтів (3 джерела м'яса) Природний раціон собак вражає нас своєю різноманітністю м'яса, тому корми АКАНА містять неперевершене різноманітність свіжих видів м'яса: курчат, «вирощених на вільному вигулі», цільні яйця і виловлену на волі рибу в ідеальному співвідношенні Whole Prey ™, включаючи м'ясні інгредієнти , органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок.

що незрівнянно з традиційними кормами, до складу котор их входить один або два види м'ясних інгредієнта, рідко в біологічному співвідношенні і з довгим списком синтетичних добавок.

Більше м'ясних протеїнів (33%)

У кормах АКАНА повністю відсутні концентровані білки з картоплі , які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів АКАНА входять преміальні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої собаки.

Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять невелику кількість протеїнів (і збагачені вуглеводами) або протеїни рослинного походження, які не підходять собакам.

Низький вміст вугіллі водів (25%) Природний раціон собак містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить. Встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у собак. Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім фрукти і овочі.

Що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, представлені такими високогликемических інгредієнтами як картопля, рис і тапиока.

М'ЯСО

Кількість м'яса? У складі АКАНА немає концентратів рослинних білків, замість них, корм Puppy & Junior насичений м'ясними інгредієнтами найвищої якості (70%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак.

Кількість свіжого м'яса?

1/3 м'ясних інгредієнтів у складі АКАНА є свіжими, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі.

Різноманітність м'яса?

До складу АКАНА входить три види свіжих м'ясних інгредієнтів в біологічному Співвідношенні WholePrey ™, включаючи в себе м'ясо, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок.

М'ясо курчати, вирощеного на "св ободного вигулі " , печінку, серце, нирки і хрящі доставляється до нас з місцевих ферм.

Цілісні яйця з гнізд - постачають до нас з місцевих степових ферм Альберти .

Камбала, виловлена ​​в дикій природі - доставляється до нас свіжою з острова Північний Ванкувер

Природний раціон собак не містить синтетичних речовин, тому в дикій природі , всі необхідні поживні компоненти вовки і собаки отримують споживаючи всі частини спійманої ними жертви, включаючи високопоживні внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів, м'язові тканини для отримання білків і жиру, кістки і хрящі збагачені кальцієм і фосфором.
Цинк - єдина мінеральна добавка в кормі, частково додається ззовні. Всі інші мінерали походять з інгредієнтів самого корму.

АКАНА - це відображення природного раціону, що включає в себе свіже м'ясо, внутрішні органи і хрящі - концентрований і природне джерело всіх необхідних Вашому собаці поживних речовин.

НЕПЕРЕВЕРШЕНІ СВІЖІ ІНГРЕДІЄНТИ З КАНАДИ

ACANA Puppy & Junior містить неперевершене різноманітність свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для вживання в їжу людям і доставляються на наші кухні свіжими кожен день!

Свіже м'ясо курчати без кісток (16%), висушене м'ясо курчати (13%), висушене м'ясо індички (13%), червона сочевиця, зелений горошок, лівер (печінка, серце , нирки) (6%), курячий жир (6%), свіжі цільні яйця (4%), свіже м'ясо камбали без кісток (4%), висушене м'ясо оселедця (3%), жир з оселедця (3%), в'ялена люцерна (2%), зелена сочевиця, квасоля (2%), жовтий горошок, клітковина горошку, свіжі курячі хрящі (2%), висушені водорості, гарбуз, мускатна гарбуз, пастернак, капуста Кале, шпинат, зелень гірчиці, зелень ріпи, морква, яблука, груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінку індички, журавлина, чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь а лтея, плоди шипшини, цинку протеінат 100 мг, сухі продукти ферментації Enterococcus Faecium NCIMB10415: 600x106 КУО

гарантований АНАЛІЗ


гарантований АНАЛІЗ
Сирий протеїн (хв.) 32%
Жир (хв.) 19%
Клітковина (макс.) 4%
Вологість (макс.) 10%
Кальцій (хв.) 1.7%
Фосфор (хв.) 1.1%
Співвідношення Кальцій: Фосфор 1.5: 1
Омега-6 2.5%
Омега-3 0.9%
ЕПК (хв.) 0.4%
ДГК (хв.) 0.4%
Співвідношення Омега-6: Омега-3 2.8: 1
Глюкозамін (хв.) 1400 мг/кг
Хондроітин сульфат (хв.) 900 мг/кг
Вітаміни та МІНЕРАЛИ
Віт A 21 KIU/ кг Натрій 0.39%
Віт D3 500 МЕ / кг Хлорид 0.45%
Віт E 410 МЕ / кг Калій 0.75%
Віт B1 ( Тіамін ) 99 мг / кг Магній 0.10%
Віт B2 ( Рибофлавін ) 45 мг / кг Залізо 2400 мг / кг
Віт B3 ( Ніацин ) 340 мг / кг Цинк 250 мг / кг
Віт B 5 ( Пантотеновая к-та ) 53 мг / кг Мідь 30 мг / кг
Віт B6 ( Пиридоксин ) 45 мг / кг Марганець 37 мг / кг
Віт B12 0.3 мг / кг Йод 1.8 мг / кг
Фолієва кислота 6.0 мг / кг Селен 0.8 мг / кг
Біотин 0.1 мг / кг
Холін 2000мг / кг
Амінокислоти і рослинні КОМПОНЕНТИ
Лізин 2.3% Корінь цикорію 500 мг/кг
T реонін 1.3% Ягоди ялівцю 500 мг/кг
Me тіонін 0.6% Корінь дягелю 350 мг/кг
Изолейцин 1.3% Квіти календули 350 мг/кг
Лейцин 2.4% Лаванда 150 мг/кг
Валін 1.6% Фенхель 350 мг/кг
A ргінін 2.2% Листя м'яти перцевої
300 мг/кг
Фенілаланін 1.2%
Гистидин 0.75%
T ріптофан 0.3%
Цистин 0.4%
T ірозін 0.8%
Ta Урін 0.2%
НОРМИ ГОДУВАННЯ

Вага цуценя (кг)

Кількість корму (г/добу)

Малі породи напр. ши-тцу (вага дорослої собаки 5 кг) Малі-середні породи напр. кокер-спанієль, бігль (вага дорослої собаки 10 кг) Середні породи, напр. бордер- коллі (вага дорослої собаки 20 кг) Середні-великі породи, напр. далматинець (вага дорослої собаки 30 кг)
2 90 г 90 г 90 г 90 г
5 90 г 120 г 150 г 150 г
10 - 150 г 210 г 270 г
15 - - 300 г 300 г
20 - - 210 г 360 г
25 - - - 330 г
30 - - - 300 г

Годуйте цуценя 2 рази на добу і забезпечте постійний доступ до свіжої питної води.

Коли Ви приймете рішення змінити корм Вашого цуценя з традиційного на корм Акана, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для ніжної травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до більш багатим поживними речовинами корму ACANA .

Рекомендуємо проводити заміну протягом 5-7 днів, поступово змішуючи гранули ACANA з попереднім традиційним кормом, збільшуючи в мисці кількість Акани і зменшуючи кількість попереднього корму щодня так, щоб на 7 добу ви годували 100% ACANA .

Використовуйте стандартну 250 мл мірну чашку. Давайте корм сухим або злегка змоченим. Щоб максимально зберегти свіжість корму, ми рекомендуємо закривати щільно мішок і зберігати його в сухому прохолодному місці.

ACANA PUPPY & JUNIOR спеціально розроблений для цуценят середніх порід, відповідає всім вимогам затвердженим Американської асоціацією Контролю Якості Продуктів за змістом нутрієнтів в кормах для собак всіх стадій життя.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ
Енергетична цінність ACANA PUPPY & JUNIOR 3676 ккал/кг або 441 ккал на чашку 250 мл, де джерелом 31% енергії є протеїн, 46% жир курчати і риби, 26% фрукти, овочі і овес.
Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Щеня
Розмір породи Середня
Основний інгредієнт
70% м'яса - курчата, камбала, яйця
30% фрукти, овочі і трави
0% зерна, картоплі, ГМО
Протеїн (Білок) 32%
Жир 19%
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA PUPPY & JUNIOR для цуценят малих, середніх порід от 5 кг дорослої собаки беззерновой 70% м'яса

  • Виробник: Acana
  • Модель: PUPPY & JUNIOR
  • Код товара: 100-008
  • Наявність: Є в наявності
  • 174.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари