Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Кешбек
  • Корм ACANA PUPPY SMALL BREED для цуценят малих порід беззерновой 70% курчата, індичка, камбала


Кешбек!

Ви заощаджуєте на покупці:

2кг: 66 грн до оплати: 720 грн
6кг: 359 грн до оплати: 1405 грн

Acana Heritage Puppy Small Breed для цуценят дрібних і малих порід вага дорослої собаки до 9 кг - 70% курчата, індичка, камбала, 30% овочі та фрукти

ACANA Heritage - Біологічно відповідний - Акана Паппі Смол Брід

Acana Puppy Small Breed буквально переповнена м'ясними інгредієнтами найвищої якості (цілих 70%), включаючи м'ясо курчати, вирощеного на «вільному вигулі», м'ясо камбали виловленої на волі і цільні яйця з місцевих степових ферм. Всі ці інгредієнти світового класу якості доставляються нам свіжими щодня, не замороженими і без консервантів. 

Без зерна і швидких вуглеводів, таких як картопля і тапиока, АКАНА містить м'ясні протеїни, необхідні для здоров'я і відмінній фізичній кондиції Вашої собаки. 

ОСОБЛИВОСТІ

Більше м'яса (70%) Від природи Ваша собака адаптована до вживання раціонів на основі м'яса.

Саме тому формула ACANA Puppy Small Breed переповнена м'ясними інгредієнтами найвищої якості (70%), включаючи м'ясо курчат, вирощених на «вільному вигулі», м'ясо камбали виловленої на волі і цільні яйця з місцевих степових ферм. Всі ці інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям. 

У порівнянні з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівної якості.

Високий вміст свіжих м'ясних інгредієнтів (1/3) Свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш живильним і натуральній формі. 1/3 м'ясних інгредієнтів у кормах АКАНА з птиці, риби і яєць є дійсно свіжими, переповненими користю і смаком. Інші 2/3 - це висушені м'ясні інгредієнти - багате джерело природних протеїнів. Всі м'ясні інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівної якості

Різноманітність свіжих м'ясних інгредієнтів (мінімум 3 джерела)  Природний раціон собак вражає нас своєю різноманітністю м'яса, тому корми АКАНА містять неперевершене різноманітність нових сортів м'яса: курчат, «вирощених на вільному вигулі», цільні яйця і виловлену на волі рибу в ідеальному співвідношенні WholePrey ™, включаючи м'ясні інгредієнти, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і мінеральних добавок. 

Що незрівнянно з традиційними кормами , до складу яких входить один або два види м'ясних інгредієнта, рідко в біологічному співвідношенні і з довгим списком синтетичних добавок.

Більше м'ясних протеїнів (33%)

У кормах АКАНА повністю відсутні концентровані білки з картоплі , які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів АКАНА входять преміальні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої собаки.

Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять невелику кількість протеїнів (і збагачені вуглеводами) або протеїни рослинного походження, які не підходять собакам.

Низький вміст вуглеводів (30%) Природний раціон собак містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить, встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у собак. Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім фрукти і овочі.

Що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, які представлені такими високогликемических інгредієнтами як картопля, рис і тапиока.

М'ЯСО

Кількість м'яса?

У складі АКАНА немає концентратів рослинних білків, замість них, корм Acana Puppy Small Breed насичений м'ясними інгредієнтами найвищої якості (70%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак.

Кількість свіжого м'яса?

1/3 м'ясних інгредієнтів у складі АКАНА є свіжими , забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі. 

Різноманітність м'яса?

До складу АКАНА входить три види свіжих м'ясних інгредієнтів у біологічному Співвідношенні WholePrey ™, включаючи в м'ясо, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок.

М'ясо курчати , вирощеного на вільному вигулі, печінку, серце, нирки і хрящі, все це доставляється до нас з місцевих ферм.

Цілісні гніздові яйця - постачають до нас з місцевих степових ферм Альберти.

Камбала, виловлена в дикій природі - доставляється до нас свіжою з острова Північний Ванкувер.

Природний раціон собак не містить синтетичних речовин, тому в дикій природі, всі необхідні поживні компоненти вовки і собаки отримують вживаючи всі частини спійманої ними жертви, включаючи високопоживні внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів, м'язові тканини для отримання білків і жиру, кістки і хрящі збагачені кальцієм і фосфором.

Цинк - єдина мінеральна добавка в кормі частково додається ззовні. Всі інші мінерали походять з інгредієнтів самого корму.

АКАНА - це відображення природного раціону, що включає в себе свіже м'ясо, внутрішні органи і хрящі - концентрований і природне джерело всіх необхідних Вашому собаці поживних речовин.

НЕПЕРЕВЕРШЕНІ СВІЖІ ІНГРЕДІЄНТИ З КАНАДИ

ACANA Puppy Small Breed містить неперевершене різноманітність свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для вживання в їжу людям і доставляються на наші кухні свіжими кожен день! 

Свіже м'ясо курчати без кісток (16%), висушені м'ясо курчати (13%), висушене м'ясо індички (12%), червона сочевиця, зелений горошок, лівер (печінка, серце, нирки) (7%), курячий жир (7% ), свіжі цільні яйця (4%), свіже м'ясо камбали без кісток (4%), висушене м'ясо оселедця (3%), жир з оселедця (2%), в'ялена люцерна (2%), зелена сочевиця, квасоля (2% ), жовтий горошок, клітковина горошку, свіжі курячі хрящі (2%), висушені водорості, гарбуз, мускатна гарбуз, пастернак, капуста Кале, шпинат, зелень гірчиці, зелень ріпи, морква, яблука, груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінку індички , журавлина, чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, плоди шипшини, цинку протеінат 100 мг, сухі продукти ферментації Enterococcus Faecium NCIMB10415: 600x106 КУО.

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ

Акана створена для хижаків

Собаки виглядають по-різному, але кожна собака має той же набір ДНК анатомію травної системи, що і сірий вовк, а це значить, що цуценята - факультативні хижаки, адаптовані до м'ясного раціону з високим вмістом білків і жирів. Саме тому склад Акана відповідає тому різноманітності і балансу різних видів м'яса, щоб Ваш щеня відчував себе як в дикій природі.

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Протеїн (мін.) 33%
Жир (хв.) 20%
Зола (макс.) 7%
Клітковина (макс.) 5%
Вологість (макс.) 12%
Кальцій (хв.) 1.5%
Фосфор (хв.) 1.1%
Омега-6 (хв.) 2.7%
Омега-3 (хв.) 1%
ДКГ (хв.) 0.3%
ЕПК (хв.) 0.3%
Глюкозамін (хв.) 1400 мг / кг
Хондроітин (хв.) 900 мг / кг
Лінолева (хв.) 2.5%
вуглеводи 23%
ВІТАМІНИ
вітамін A 13 5 00 МО / кг
вітамін D3 1,300 МО / кг
вітамін E 120 МО / кг
Вітамін B1 (тіамін) 6 МО / кг
Вітамін B2 (Рибофлавін) 7 мг / кг
Вітамін B3 (Ніацин) 55 мг / кг
Вітамін B5 (Панта. Кислота) 19 мг / кг
Вітамін B6 (Піридоксин) 2.75 мг / кг
вітамін B12 0.08 мг / кг
Фолієва кислота 1.3 мг / кг
холін 2,200 мг / кг
МІНЕРАЛИ
натрій 0.35%
хлорид 0.50%
калій 0.75%
магній 0.13%
Залізо 170 мг / кг
цинк 200 мг / кг
мідь 17 мг / кг
Марганець 13 мг / кг
йод 2.01 мг / кг
селен 0.6 мг / кг
Амінокислоти
лізин 2.18%
треонін 1.28%
метіонін 0.64%
изолицин 1.31%
Ліцинієм 2.30%
валін 1.60%
аргінін 2.31%
фенілаланін 1.38%
гістидин 0.69%
триптофан 0.40%
цистин 0.35%
тирозин 0.90%
Метіонін-Цистин 0.99%
Фенілаланін-Тирозин 2.28%
Рослинні КОМПОНЕНТИ
корінь цикорію 500 мг / кг
ягоди ялівцю 500 мг / кг
корінь дягеля 350 мг / кг
квітки календули 350 мг / кг
фенхель лікарський 350 мг / кг
Листя перцевої м'яти 300 мг / кг
Лаванда 150 мг / кг
НОРМИ ГОДУВАННЯ

вага цуценя

(Кг)

ОЧІКУВАНИЙ ВЕС ДОРОСЛОЇ СОБАКИ  (кг )

1-5 КГ  (г / добу) 5 КГ  (г / добу) 7 КГ  (г / добу) 9 КГ +  (г / добу)
напр.
чихуахуа
напр.
Ши-тцу
напр.
мопс
напр.
Бігль
1 40 г 60 г 60 г 60 г
2 40 г 80 г 80 г 80 г
3 - 90 г 120 г 120 г
5 - 80 г 120 г 120 г
7 - - 90 г * 180 г
9 - - - 120 г *

*  Щеня виріс і перекладається на корм для дорослих собак, наприклад Acana Adult Small Breed

Кожна собака це яскрава індивідуальність і тому норми годування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища.

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у міру необхідності. Годуєте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.

Коли Ви приймете рішення змінити корм Вашої собаки з традиційного на корм Акана, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до більш багатому поживними речовинами корму ACANA.

Рекомендуємо проводити заміну протягом 5-7 днів, поступово змішуючи гранули  ACANA  з попереднім традиційним кормом, збільшуючи мисці кількість Акана і зменшуючи кількість попереднього корму з кожним днем так, щоб на 7 добу Ви годували 100%  ACANA .

Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Для цуценят і юніорів
Розмір породи Мініатюрна Маленька
Основний інгредієнт

70% мяса - цыплята, камбала, яйца 

30% фрукты, овощи и травы 

0% зерна, картофеля, ГМО

Протеїн (Білок) 33%
Жир 20%
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA PUPPY SMALL BREED для цуценят малих порід беззерновой 70% курчата, індичка, камбала

  • Виробник: Acana
  • Модель: PUPPY SMALL BREED
  • Код товара: 100-007
  • Наявність: Є в наявності
  • 174.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари