Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Кешбек
  • Корм ACANA ADULT SMALL BREED для дорослих собак дрібних і малих порід беззерновой 60% м'яса - курчат, індички, камбала, яйця


Кешбек!

Ви заощаджуєте на покупці:

2кг: 88 грн до оплати: 698 грн
6кг: 354 грн до оплати: 1410 грн

Acana Heritage - Adult Smal Breed   для дорослих собак дрібних і малих  порід старше 1 року 60% м'яса - курчат, індички, камбала, яйця 40% овочі та фрукти

Акана Адулт смол Брід

Для задоволення високих енергетичних потреб - собакам малих порід необхідна м'ясна дієта, багата якісними протеїнами і жирами; з низьким вмістом вуглеводів, для контролю над вагою. Формула ACANA Adult Small Breed переповнена м'ясом вирощених на «вільному вигулі» курчат, цільними яйцями з місцевих ферм, м'ясом виловленої в дикій природі тихоокеанської камбали, фруктами і овочами. Всі ці інгредієнти в Біологічно відповідає співвідношенню WholePrey ™ доставляються до нас на кухні свіжими кожен день. Без зерна і швидких вуглеводів на зразок картоплі і тапиоки, АКАНА містить м'ясні протеїни, необхідні для здоров'я і відмінній фізичній кондиції Вашої собаки.

М'ЯСО

Більше м'яса (60%)   Від природи Ваша собака адаптована до вживання раціонів на основі м'яса. Саме тому формула ACANA Adult Small Breed переповнена м'ясними інгредієнтами найвищої якості (60%), включаючи м'ясо курчат, вирощених на «вільному вигулі», м'ясо курчатвиловленої на волі і цільні яйця з місцевих степових ферм.   Всі ці інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівної якості.

(1/3 свіже м'ясо)   Свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш живильним і натуральній формі.   1/3   м'ясних інгредієнтів у кормах АКАНА з птиці, риби і яєць є дійсно свіжими, переповненими користю і смаком. Інші   2/3   - це висушені м'ясні інгредієнти - багате джерело природних протеїнів.   Все м'ясні інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівної якості.

Природний раціон собак вражає нас своєю різноманітністю м'яса, тому корми АКАНА містять неперевершене різноманітність нових сортів м'яса : курчат, «вирощених на вільному вигулі», цільні яйця і виловлену на волі рибу в ідеальному співвідношенні WholePrey ™, включаючи м'ясні інгредієнти, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок. Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить один або два види м'ясних інгредієнта, рідко в біологічному співвідношенні і з довгим списком синтетичних добавок.

У кормах АКАНА повністю відсутні концентровані білки з картоплі,   які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів АКАНА входять преміальні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої собаки.

Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять невелику кількість протеїнів (і збагачені вуглеводами) або протеїни рослинного походження, які не підходять собакам.

Природний раціон собак містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить. Встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у собак. Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім фрукти і овочі.

Що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, які представлені такими високогликемических інгредієнтами як картопля, рис і тапиока.

У складі АКАНА немає концентратів рослинних білків, замість них, корм ACANA Adult Small Breed насичений м'ясними інгредієнтами найвищої якості (60%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак.

1/3 м'ясних інгредієнтів у складі АКАНА є свіжою, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі.  

До складу АКАНА входить три види свіжих м'ясних інгредієнтів у біологічному Співвідношенні WholePrey ™, включаючи   м'ясо, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок.

М'ясо курчати, вирощеного на "вільному вигулі", печінку, серце, нирки і хрящі, всі ці інгредієнти доставляються до нас з місцевих ферм.

Цілісні гніздові яйця - постачають до нас з місцевих степових ферм Альберти.

Камбала, виловлена ​​в дикій природі - доставляється до нас свіжою з острова Північний Ванкувер.

Природний раціон собак не містить синтетичних речовин, тому в дикій природі, всі необхідні поживні компоненти вовки і собаки отримують споживаючи всі частини спійманої ними жертви, включаючи високопоживні внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів, м'язові тканини для отримання білків та жиру, кістки і хрящі збагачені кальцієм і фосфором.

Цинк | єдина мінеральна добавка в кормі частково додається ззовні. Всі інші мінерали походять з інгредієнтів самого корму.

АКАНА - це відображення природного раціону, що включає в себе свіже м'ясо, внутрішні органи і хрящі - концентрований і природне джерело всіх необхідних Вашому собаці поживних речовин.

ІНГРЕДІЄНТИ

Свіже м'ясо курчати без кісток (12%), висушені м'ясо курчати (12%), висушене м'ясо індички (12%), червона сочевиця, зелений горошок, квасоля, курячий жир (5%), лівер (печінка, серце, нирки) (4%), висушене м'ясо оселедця (4%), свіжі цільні яйця (4%), свіже м'ясо камбали без кісток (4%), жир з оселедця (2%), в'ялена люцерна (2%), зелена сочевиця (2%), жовтий горошок, клітковина горошку, свіжі курячі хрящі (1%), висушені водорості, гарбуз, мускатна гарбуз, пастернак, капуста Кале, шпинат, зелень гірчиці, зелень ріпи, морква, яблука, груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінку індички, журавлина, чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, плоди шипшини, цинку протеінат 100 мг, сухі продукти ферментації Enterococcus Faecium NCIMB10415: 600x10 ^ 6 КУО

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Протеїн (мін.) 31%
Жир (хв.) 17  %
Зола (макс.) 7%
Клітковина (макс.) 5%
Вологість (макс.) 12  %
Кальцій (хв.) 1.4%
Фосфор (хв.) 1.1%
Омега-6 (хв.) 2.6%
Омега-3 (хв.) 1%
ДКГ (хв.) 0.3%
ЕПК (хв.) 0.3%
Глюкозамін (хв.) 1400 мг/кг
Хондроітин (хв.) 900 мг/кг
Линолевая   (хв.) 2.4%
Вуглеводи 28%
Вітаміни та МІНЕРАЛИ
Вітамін A 13 000 МО/кг
Вітамін D3 1,450   МО/кг
Вітамін E 130   МО/кг
Вітамін B1 (тіамін) 5.4   мг/кг
Вітамін B2 (Рибофлавін) 5.8   мг/кг
Вітамін B3 (Ніацин) 53   мг/кг
Вітамін B5 (Панта. Кислота) 19   мг/кг
Вітамін B6 (Піридоксин) 3   мг/кг
Вітамін B12 0.07   мг/кг
Фолієва кислота 1.4   мг/кг
Холін 2,160   мг/кг
Натрій 0.32%
Хлорид 0.50%
Калій 0.72%
Магній 0.12%
Залізо 170   мг/кг
Цинк 175   мг/кг
Мідь 20   мг/кг
Марганець 13   мг/кг
Йод 1.8   мг/кг
Селен 0.64   мг/кг
Амінокислоти і рослинні КОМПОНЕНТИ
Лізин 2.21%
Треонин 1.22%
Метіонін 0.62%
изолицин 1.30%
Ліцинієм 2.26%
Валін 1.58%
Аргінін 2.19%
Фенілаланін 1.37%
Гистидин 0.67%
Триптофан 0.31%
Цистин 0.34%
Тирозин 0.98%
Метіонін-Цистин 0.96%
Фенілаланін-Тирозин 2.35%
Корінь цикорію 500   мг/кг
Ягоди ялівцю 500   мг/кг
Корінь   дягеля 350   мг/кг
Квітки календули 350   мг/кг
Фенхель лікарський 350   мг/кг
Листя перцевої м'яти 300   мг/кг
Лаванда 150   мг/кг
НОРМИ ГОДУВАННЯ

Денна норма годування для цуценят від 1,5-3 місяців становить дві добових дози дорослого собаки. Цуценятам 3-6 місячного віку добова норма корму становить 1,5 порції дорослого собаки. Цуценятам від 6-11 місяців рекомендується годувати 1,25 денної норми корму дорослої собаки. Під час вагітності денну норму корму слід збільшувати на 25% -50%. Під час лактації надайте собаці вільний доступ до корму.

Кожна собака це яскрава індивідуальність і тому норми годування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища.

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у міру необхідності. Годуєте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.

Коли Ви приймете рішення змінити корм Вашої собаки з традиційного на корм Акана, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до більш багатому поживними речовинами корму   ACANA .

Рекомендуємо проводити заміну протягом 5-7 днів, поступово змішуючи гранули   ACANA   з попереднім традиційним кормом, збільшуючи мисці кількість Акана і зменшуючи кількість попереднього корму з кожним днем ​​так, щоб на 7 добу Ви годували 100%   ACANA .

Вага   собаки   (кг)

СПОСІБ ЖИТТЯ

активний мало-активний

добова норма годівлі в грамах

2 40 30
5 90 60
7 120 90
10 160 120
ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ
3510 ккал/кг або 421 ккал на чашку 250 мл (120 г), де джерелом 31% енергії є протеїн, 28% фрукти і овочі, 41% жир.
Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Для дорослих собак
Розмір породи
Мініатюрна
Маленька
Основний інгредієнт
60% м'яса - курчата, камбала, яйця
40% фрукти, овочі і трави
0% зерна
Протеїн (Білок) 31%
Жир 17%
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA ADULT SMALL BREED для дорослих собак дрібних і малих порід беззерновой 60% м'яса - курчат, індички, камбала, яйця

  • Виробник: Acana
  • Модель: ADULT SMALL BREED
  • Код товара: 100-011
  • Наявність: Є в наявності
  • 174.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари