Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Кешбек
  • Корм ACANA LIGHT & FIT для дорослих собак з надмірною вагою курчата, камбала, яйця, фрукти, 65%/35%


Кешбек!

Ви заощаджуєте на покупці:

2кг: 66 грн до оплати: 720 грн
6кг: 310 грн до оплати: 1460 грн
11.4кг: 599 грн до оплати: 2340 грн

Корм ​​Acana Heritage Light & Fit для дорослих собак з надмірною вагою курчата, камбала, яйця, фрукти, 65%/35%

Acana Heritage - Біологічно відповідний - Акана Лайт енд Фіт

Собакам з надмірною вагою, для оптимального стану їх організму, необхідний раціон з великою кількістю м'ясних протеїнів - для підтримки м'язової маси; з низьким вмістом вуглеводів - для контролю ваги тіла.

ACANA Light and Fit на 65% складається з м'яса курчат, вирощених на «вільному вигулі » цільних яєць з місцевих ферм, м'яса камбали, виловленої біля острова Північний Ванкувер фруктів і овочів. Всі ці інгредієнти доставляються до нас на кухні свіжими кожен день, переповнені неоціненною користю і смаком.

Без зерна і швидких вуглеводів на зразок картоплі і тапиоки АКАНА містить м'ясні протеїни, необхідні для підтримки оптимальної маси тіла і відмінній фізичній кондиції Вашої собаки.

Виготовлені на наших, відзначених нагородами кухнях , зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА - це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров'я і довголіття.

Філософія Біологічного відповідності проста: включити до складу свіжі інгредієнти, які є природною їжею собак (В правильному співвідношенні і кількості) і виключити інгредієнти на зразок зернових культур, які не входять до природнехарчування.

Більше м'яса (65%)

Від природи Ваша собака адаптована до вживання раціонів на основі м'яса. Саме тому формула ACANA Light & Fit переповнена м'ясними інгредієнтами найвищої якості (65%), включаючи м'ясо курчат, вирощених на «вільному вигулі», м'ясо камбали виловленої на волі і цільні яйця з місцевих степових ферм. Всі ці інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Високий вміст свіжих м'ясних інгредієнтів

(1/3 свіже м'ясо)

Свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш живильним і натуральній формі. 1/3 м'ясних інгредієнтів у кормах АКАНА з птиці, риби і яєць є дійсно свіжими, переповненими користю і смаком. Інші 2/3 - це висушені м'ясні інгредієнти - багате джерело природних протеїнів. Всі м'ясні інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівного якості

Різноманітність свіжих м'ясних інгредієнтів (3 джерела м'яса)

Природний раціон собак вражає нас своєю різноманітністю м'яса, тому корми АКАНА містять неперевершене різноманітність нових сортів м'яса: курчат, «вирощених на вільному вигулі», цільні яйця і виловлену на волі рибу в Біологічно відповідає співвідношенню Whole Prey ™, включаючи м'ясні інгредієнти, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок. Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить один або два види м'ясних інгредієнта, рідко в біологічному співвідношенні і з довгим списком синтетичних добавок.

Більше м'ясних протеїнів (35%)

у кормах АКАНА повністю відсутні концентровані білки з картоплі, які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів АКАНА входять преміальні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої собаки.

Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять невелику кількість протеїнів (і збагачені вуглеводами) або протеїни рослинного походження, які не підходять собакам.

Низький вміст вуглеводів ( 30%)

Природний раціон собак містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить, встановлено, що вуглеводи є основною причин ой ожиріння і діабету у собак. Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім фрукти і овочі.

що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, які представлені такими високогликемических інгредієнтами як картопля, рис і тапиока.

М'ЯСО

Сучасні собаки схожі на своїх предків, і ми вважаємо, що їх раціон харчування повинен бути подібним.

1. Кількість м'яса

У складі АКАНА немає концентратів рослинних білків, замість них корм ACANA Light & Fit насичений м'ясними інгредієнтами найвищої якості (65%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак.

2. Кількість свіжого м'яса

1/3 м'ясних інгредієнтів у складі АКАНА є свіжими, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі.

3. Різноманітність м'яса

До складу АКАНА входить три види свіжих м'ясних інгредієнтів у біологічному СоотношенііWhole Prey ™, включаючи м'ясо, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок.

М'ясо курчати, вирощеного на вільному вигулі, печінку, серце, нирки і хрящі, все це доставляється до нас з місцевих ферм.

Цілісні гніздові яйця - постачають до нас з місцевих степових ферм Альберти.

Камбала, виловлена ​​в дикій природі - доставляється до нас свіжою з острова Північний Ванкувер

Природний раціон собак не містить синтетичних речовин, тому в дикій природі, все необхідні поживні компоненти вовки і собаки отримують споживаючи всі частини спійманої ними жертви, включаючи високопоживні внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів, м'язові тканини для отримання білків і жиру, кістки і хрящі збагачені кальцієм і фосфором.

Цинк | єдина мінеральна добавка в кормі частково додається ззовні. Всі інші мінерали походять з інгредієнтів самого корму.

АКАНА - це відображення природного раціону, що включає в себе свіже м'ясо, внутрішні органи і хрящі - концентрований і природне джерело всіх необхідних Вашому собаці поживних речовин.

НЕПЕРЕВЕРШЕНІ СВІЖІ ІНГРЕДІЄНТИ З КАНАДИ

ACANA Light & Fit містить неперевершене різноманітність свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми, яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для вживання в їжу людям і доставляються на кухні свіжими кожен день!

Свіже м'ясо курчати без кісток (16%), висушене м'ясо курчати (14%), висушене м'ясо індички (14%), червона сочевиця, зелений горошок, клітковина горошку, лівер (печінка, серце, нирки) (5%), висушене м'ясо оселедця (5%), свіжі цільні яйця (4%), свіже м'ясо камбали без кісток (4%), в'ялена люцерна (4%), квасоля (4%), зелений сочевиця, жовтий горошок, курячий жир (1%), жир з оселедця (1%), свіжі курячі хрящі (1%), висушені водорості, гарбуз, мускатна гарбуз, пастернак, капуста Кале, шпинат, зелень гірчиці, зелень ріпи, морква, яблука, груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінку індички, журавлина, чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, плоди шипшини, цинку протеінат 100 мг, сухі продукти ферментації Enterococcus Faecium NCIMB10415: 600x106 КУО 

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ

Собаки виглядають по-різному, але кожна собака має той же набір ДНК анатомію травної системи, що і сірий вовк, а це значить, що цуценята - факультативні хижаки, адаптовані до м'ясного раціону з високим вмістом білків і жирів. Саме тому склад Акана відповідає тому різноманітності і балансу різних видів м'яса, щоб Ваш щеня відчував себе як в дикій природі.

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Протеїн (мін.) 35 %
Жир (хв.) 11%
Зола (макс.) 7%
Клітковина (макс.) 8 %
Вологість (макс.) 12 %
Кальцій (хв.) 1.7%
Фосфор (хв.) 1.1%
Омега -6 ( хв .) 2.2%
Омега -3 ( хв .) 0.9 %
ДКГ (хв.) 0.3%
ЕПК (хв.) 0.3%
Глюкозамін (хв.) 1500 мг / кг
Хондроїтину сульфат (хв.) 1000 мг / кг
Линолевая к-та ( хв .) 2%
Вуглеводи 26 %
Вітаміни та МІНЕРАЛИ
Вітамін A 13 000 МО / кг
Вітамін D3 1,500 МО / кг
Вітамін E 120 МО / кг
Вітамін B1 (тіамін) 5 мг / кг
Вітамін B2 (Рибофлавін) 7 мг / кг
Вітамін B3 (Ніацин) 55 мг / кг
Вітамін B5 (Панта. Кислота) 20 мг / кг
Вітамін B6 (Піридоксин) 2.5 мг / кг
Вітамін B12 0.07 мг / кг
Фолієва кислота 1.5 мг / кг
Холін 2,300 мг / кг
Натрій 0.35%
Хлорид 0.52%
Калій 0.80%
Магній 0.13%
Залізо 190 мг / кг
Цинк 190 мг / кг
Мідь 20 мг / кг
Марганець 13 мг / кг
Йод 2.2 мг / кг
Селен 0.65 мг / кг
Амінокислоти і рослинні КОМПОНЕНТИ
Лізин 2.33%
Треонин 1.36 %
Метіонін 0.72%
изолицин 1.39%
Ліцинієм 2.46%
Валін 1.71%
Аргінін 2.4%
Фенілаланін 1.45%
Гистидин 0.74%
Триптофан 0.35%
Цистин 0.39%
Тирозин 0.95%
Метіонін-Цистин 1.11%
Фенілаланін-Тирозин 2.40%
Корінь цикорію 500 мг / кг
Ягоди ялівцю 500 мг / кг
Корінь дягеля 350 мг / кг
Квітки календули 350 мг / кг
Фенхель лікарський 350 мг / кг
Листя перцевої м'яти 300 мг / кг
Лаванда 150 мг / кг
НОРМИ ГОДУВАННЯ

Вага собаки (кг)

СПОСІБ ЖИТТЯ

Зниження маси тіла (г / добу) Підтримка маси тіла (г / добу)

добова норма годівлі в грамах

5 60 80
10 120 120
20 200 240
30 270 320
40 330 390
50 400 450
60 450 520

Денна норма годування для цуценят від 1,5-3 місяців становить дві добових дози дорослого собаки. Цуценятам 3-6 місячного віку добова норма корму становить 1,5 порції дорослого собаки. Цуценятам від 6-11 місяців рекомендується годувати 1,25 денної норми корму дорослої собаки. Під час вагітності денну норму корму слід збільшувати на 25% -50%. Під час лактації надайте собаці вільний доступ до корму.

Кожна собака це яскрава індивідуальність і тому норми годування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища.

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у міру необхідності. Годуєте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.

Коли Ви приймете рішення змінити корм Вашої собаки з традиційного на корм Акана, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до більш багатому поживними речовинами корму ACANA.

Рекомендуємо проводити заміну протягом 5-7 днів, поступово змішуючи гранули ACANA з попереднім традиційним кормом, збільшуючи мисці кількість Акана і зменшуючи кількість попереднього корму з кожним днем ​​так, щоб на 7 добу Ви годували 100% ACANA.


ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ

3070 ккал / кг або 368 ккал на чашку 250 мл (120 г), де джерелом 40% енергії є протеїн, 30% фрукти і овочі, 30% ж і р.

Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Для дорослих собак
Розмір породи Маленька Середня Велика і гігантська
Особливі потреби Для собак схильних до ожиріння
Основний інгредієнт
65% м'яса - курчата, камбала, яйця
35% фрукти, овочі і трави
0% зерна, картоплі, ГМО
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA LIGHT & FIT для дорослих собак з надмірною вагою курчата, камбала, яйця, фрукти, 65%/35%

  • Виробник: Acana
  • Модель: LIGHT & FIT
  • Код товара: 100-014
  • Наявність: Є в наявності
  • 162.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари