Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Акція
Знижка
  • Корм ACANA PACIFICA DOG для цуценят, дорослих, літніх собак всіх порід 5 видів риби 70%


АКЦІЯ!

Подарунок!

При покупці ACANA PACIFICA DOG 6 кг, 11,4 кг
Одна Консерва PetKind у подарунок!

Корм ​​Acana Regionals Pacifica Dog 5 видів риби для собак всіх порід і стадій життя 70% м'яса

Acana Regionals Dog - Біологічно відповідний - Акана Пацифік Дог

ACANA Pacifica насичений свіжою рибою, виловленої в природі біля берегів о. Північний Ванкувер. Раціон, переповнений різноманітними видами риби, включаючи тихоокеанську оселедець, сардину, камбалу, хек і морського окуня.

Всі ці інгредієнти доставляються цільні, СВІЖИМИ або сирими. ACANA живить Вашу собаку, згідно її природних потреб, без додавання довгого списку синтетичних інгредієнтів. Переповнений рибними протеїнами і корисними омега-3 жирними кислотами, з меншою кількістю вуглеводів, представлених нізкоглікеміческім овочами і фруктами, корм ACANA забезпечує відмінне самопочуття всіх собак.


МЯСO

БІЛЬШЕ РИБИ (70%) БІЛЬШЕ ПРОТЕЇНІВ (35%)

Собаки від природи м'ясоїдні, вони біологічно вимагають м'ясної їжі, з високим вмістом білка з риби і м'яса. Тому в кормі ACANA Pacifica 70% складу - це рибні інгредієнти, включаючи тихоокеанську сардину, камбалу, сріблястий хек і морського окуня.

У кормах ACANA повністю відсутні концентровані білки з картоплі або гороху, які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів ACANA входять високоякісні рибні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої собаки.

РИБНІ ІНГРЕДІЄНТИ В СПІВВІДНОШЕННІ WHOLEPREY ™

У своїй безмежній мудрості природа об'єднала поживні якості різних видів цільної риби, для того щоб ідеально відповідати всім харчовим потребам собак. М'ясо риби забезпечує білками і жирами, внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів; кістки і хрящі багаті кальцієм і фосфором.

Корми ACANA містять м'ясо, внутрішні органи і хрящі в ідеальному співвідношенні WholePrey ™, в найбільш доступній і живильним формі, без довгого списку синтетичних вітамінів або інших добавок.

НИЗЬКИЙ ЗМІСТ вуглеводів (25%)

Природний раціон собак містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить. Встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у собак. У традиційних кормах вміст вуглеводів перевищує 50% загального складу.

Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи ( зразок рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім овочі і фрукти, такі як мускатна гарбуз і зелень, які повільно надходять у кров'яне русло, не викликаючи різких стрибків рівня цукру, знижуючи ризик накопичення жиру.

ВИСОКУ ЗМІСТ СВІЖИХ РИБНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (1/2 СВІЖЕ М'ЯСО)

Ми використовуємо свіжі рибні інгредієнти в найбільш природного та поживної формі. Саме тому 1/2 риби в складі формули ACANA Pacifica є свіжою і 1/2 це висушена риба і жири - концентрований джерело м'ясних протеїнів, що забезпечує всі необхідні поживні компоненти і природну користь, до чого інстинктивно тягнуться всі собаки. Вся риба визнана придатною для вживання в їжу людиною, до того як вона потрапить до складу наших кормів - це рідкість серед виробників кормів для домашніх тварин.

РАЗНООБРАЗИЕ СВІЖИХ РИБНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (5 ВИДІВ РИБИ)

Природний раціон харчування вражає нас своєю різноманітністю: свіжа риба сьогодні, гусак або качка завтра, кілька яєць післязавтра. Таким чином, природа забезпечує різноманітність білків і жирів, необхідних для відмінного здоров'я собак.

Тому, корм ACANA Pacifica містить різноманітність риби, включаючи виловлені в природі тихоокеанську оселедець, сардину, камбалу, сріблястий хек і морського окуня.

Як багато м'яса? (70% М'ЯСА) У складі ACANA немає концентратів рослинних білків, замість них, корм ACANA Pacifica насичений рибними інгредієнтами (70%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак

Як багато свіжого м'яса? (1/2 - СВІЖІ М'ЯСНІ ІНГРЕДІЄНТИ) 1/2 рибних інгредієнтів в складі ACANA є свіжими, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисною формі. 1/2 це висушена риба - природний і багате джерело рибних протеїнів.

Різноманітність м'яса? (5 СВІЖИХ ВИДІВ РИБИ) Формула ACANA Pacifica містить 5 видів риби в співвідношенні WholePrey ™ включаючи: філе риби, органи і хрящі, забезпечуючи надходження поживних речовин природним і повноцінним способом.

Тихоокеанський оселедець - цілісна і свіжа, виловлена ​​біля берегів Канади

Тихоокеанська сардина - цілісна і свіжа, виловлена ​​біля берегів Канади

стрілозубих камбала - цілісна і свіжа, виловлена ​​біля берегів Канади

Сріблястий хек - цілісний і свіжий, виловлений у берегів Канади.

Морський окунь - цілісний і свіжий, виловлений біля берегів Канади.

ВСЬОГО 3 ДОБАВКИ | ПРИРОДНІ нутрієнтів

Завдяки високому вмісту рибних інгредієнтів в співвідношенні WholePrey ™, всі поживні речовини в складі корму надходять природним чином, за винятком добавок вітаміну Е, цинку і міді. Все інше, що необхідно Вашому собаці міститься в наших інгредієнтах.


ІНГРЕДІЄНТИ

свіжа цільна тихоокеанська оселедець (14%), свіжа цільна сардина (12%), свіжа цільна стрілозубих камбала (8%), висушена оселедець (8%), висушене м'ясо тріски (7%), цілісний висушений мерланг (7%), цілісний зелений горошок, цільна червона сочевиця, нут, цільна зелена сочевиця, жир минтая (6%) , свіжий цілісний сріблястий хек (4%), свіжий цілісний морський окунь (4%), цільна квасоля строката, цілісний жовтий горошок, в'ялена на сонці люцерна, соняшникова олія холодного віджиму, клітковина сочевиці, висушена ламінарія, свіжа гарбуз, свіжа мускатна гарбуз, свіжий пастернак, свіжа капуста калі, свіжий шпинат, свіжа зелень шпинату, свіжа зелень гірчиці, свіжа зелень ріпи, свіжа морква, свіжі яблука, свіжі груші, ліофілізована печінку тріски (0,1%), свіжа журавлина, свіжа чорниця, корінь цикорію, корінь куркуми, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, плоди шипшини.

Добавки: вітамін Е , цинк, мідь.

зміст суміші токоферолів (збагачений екстракт токоферолов природного походження вітамін Е і масло розмарину + зміст пробіотика Enterococcus faecium.

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Сирий протеїн (хв.) 35%
Жир (хв.) 17%
Клітковина (макс.) 6%
Вологість (макс.) 12%
Кальцій (хв.) 1.5%
Фосфор (хв.) 1.1%
Зола (макс.) 7%
Омега-6 2%
Омега-3 2%
ЕПК (хв.) 0.7%
ДГК (хв.) 0.9%
Глюкозамін (хв.) 700 мг/кг
Хондроітин сульфат (хв.) 900 мг/кг
Вітаміни та МІНЕРАЛИ
Віт A 11 000 МО/ кг Натрій 0.45%
Віт D3 2500 МЕ / кг Хлорид 0.75%
Віт E 260 МЕ / кг Калій 0.85%
Віт B1 ( Тіамін ) 21 мг / кг Магній 0.10%
Віт B2 ( Рибофлавін ) 21.2 мг / кг Залізо 150 мг / кг
Віт B3 ( Ніацин ) 150 мг / кг Цинк 180 мг / кг
Віт B 5 ( Пантотеновая к-та ) 23 мг / кг Мідь 24 мг / кг
Віт B6 ( Пиридоксин ) 18 мг / кг Марганець 17 мг / кг
Віт B12 0.2 мг / кг Йод 3.14 мг / кг
Фолієва кислота 2.15 мг / кг Селен 0.85 мг / кг
Холін 2100 мг / кг
Амінокислоти і рослинні КОМПОНЕНТИ
Лізин 2.31% Корінь цикорію 400 мг/кг
T реонін 1.38% Куркума 100 мг/кг
Me тіонін 0.81% Розторопша 100 мг/кг
Изолейцин 1.37% Корінь лопуха 100 мг/кг
Лейцин 2.37% Шипшина 100 мг/кг
Валін 1.64% Корінь алтея 100 мг/кг
A ргінін 2.21% Лаванда 100 мг/кг
Фенілаланін 1.34%
Гистидин 0.71%
T ріптофан 0.37%
Цистин 0.37%
НОРМИ ГОДУВАННЯ

Вага собаки (кг)

СПОСІБ ЖИТТЯ

Активний спосіб (г/добу) Малоактивний образ (г/добу)

добова норма годівлі в грамах

2 40 30
5 90 60
10 150 90
20 240 160
30 360 240
40 440 280
50 510 330

Годуйте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води. Корегуйте добову норму на підставі оптимальної ваги і фізичного стану Вашої собаки.

Денна норма годування для цуценят від 1,5-3 місяців становить дві добових дози дорослого собаки. Цуценятам 3-6 місячного віку добова норма корму становить 1,5 порції дорослого собаки. Цуценятам від 6-11 місяців рекомендується годувати 1,25 денної норми корму дорослої собаки. Під час вагітності денну норму корму слід збільшувати на 25% -50%. Під час лактації надайте собаці вільний доступ до корму.

Кожна собака це яскрава індивідуальність і тому норми вигодовування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища.

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у міру необхідності. Для адаптації травної системи поживних речовин ACANA потрібно трохи часу. В період 5-7 днів поступово змішуйте корм ACANA, збільшуючи кількість кожен день, так щоб на 7 день ваш вихованець харчувався на 100% кормом ACANA.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ
3850 ккал/кг або 462 ккал на чашку 250 мл (120г), де джерелом 36% енергії є протеїн, 24% фрукти і овочі, 40% жир.
Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Будь-який
Розмір породи Будь-який
Основний інгредієнт

70% риби - тихоокеанська оселедець, тихоокеанська сардина, камбала, сріблястий хек, морський окунь

30% фрукти, овочі і трави

0% зерна, картоплі, ГМО

Протеїн (Білок) 35%
Жир 17%
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA PACIFICA DOG для цуценят, дорослих, літніх собак всіх порід 5 видів риби 70%

  • Виробник: Acana
  • Модель: PACIFICA DOG
  • Код товара: 100-018
  • Наявність: Є в наявності
  • 203.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари