Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

 • Корм ACANA RANCHLANDS CAT для кішок всіх порід і всіх стадій життя

Корм Acana Ranchlands Cat для кішок всіх порід і стадій життя п'ять видів м'яса

Acana Regionals - Біологічно відповідний - Акана Ренчлендс Кет 

ACANA Ranchlands 75% складу - це м'ясні інгредієнти та низький зміст вуглеводів (25%) 

Натхненні великими родючими ранчо Альберти, корм ACANA Ranchlands Cat виготовлений зі свіжих канадських інгредієнтів, включаючи цінні види червоного м'яса і рибу, виловлену в природі, в Канаді. 

Корм ACANA Ranchlands переповнений неперевершеними інгредієнтами, включаючи м'ясо бичків породи «Ангус», ягнят, поросят породи «Йоркшир», бізонів і цільного судака. Всі ці інгредієнти доставляються СВІЖИМИ або сирими в співвідношенні WholePrey ™, будучи відображенням раціонів, до яких пристосувалися всі коти, забезпечуючи природне харчування без довгого списку добавок.

Високопротеїнова, з меншою кількістю вуглеводів, представлених нізкоглікеміческім овочами і фруктами, ACANA сприяє підтримці здоров'я всіх котів. Корм, виготовлений ексклюзивно, на наших відзначених нагородами канадських кухнях NorthStar® з канадських інгредієнтів. Ми думаємо, Ви полюбите ACANA і що ще більш важливо, його полюбить Ваш кіт!

БІЛЬШЕ М'ЯСА (75%) БІЛЬШЕ ПРОТЕЇНІВ (37%)

Кішки від природи м'ясоїдні, вони біологічно вимагають м'ясної їжі, з високим вмістом білка. Тому в кормі ACANA Ranchlands 75% складу - це м'ясні інгредієнти , включаючи м'ясо бичків породи «Ангус» вирощених на ранчо, ягня, вирощений на вільному вигулі, м'ясо поросят, породи Йоркшир, бізонів, а також цілісну рибу, виловлену в дикій природі. Всі ці інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людиною, до того як вони потрапляють на наші кухні.

У кормах ACANA повністю відсутні концентровані білки з картоплі або гороху , які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів ACANA входять високоякісні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої кішки.

Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять незначну кількість м'ясних протеїнів і більшу кількість концентрованих протеїнів з гороху і картоплі.

ВИСОКУ ЗМІСТ СВІЖИХ М'ЯСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (1/2 СВІЖЕ М'ЯСО)

Ми використовуємо свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш природного та поживної формі. Саме тому 1/2 м'яса в складі формули ACANA Ranchlands є свіжою і 1/2 це висушені м'ясні інгредієнти - концентрований джерело м'ясних протеїнів, що забезпечує всі необхідні поживні компоненти і природну користь, до чого інстинктивно тягнуться всі кошкі.Что незрівнянно з традиційними кормами, в складі яких, дійсно свіже м'ясо зустрічається рідко.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ СВІЖИХ м'яСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (5 ДЖЕРЕЛ М'ЯСА) 

Природний раціон харчування вражає нас своєю різноманітністю: кілька яєць сьогодні, птах або миша завтра, свіжа риба післязавтра. Таким чином, природа забезпечує різноманітність білків і жирів, необхідних для відмінного здоров'я кішок.

Тому, корм ACANA Ranchlands містить 5 видів м'ясних інгредієнтів у співвідношенні WholePrey ™ включаючи: м'ясо, органи і хрящі, забезпечуючи надходження поживних речовин природним і повноцінним способом. Що незрівнянно з традиційними кормами для кішок, які містять один або два м'ясних інгредієнта рідко коли в співвідношенні WholePrey ™, з довгим списком синтетичних добавок.

НЕПЕРЕВЕРШЕНІ СВІЖІ ІНГРЕДІЄНТИ З КАНАДИ

У своїй безмежній мудрості природа об'єднала поживні якості різних видів м'яса, для того щоб ідеально відповідати всім харчовим потребам кішок. М'язові тканини забезпечують білками і жирами, внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів; кістки і хрящі багаті кальцієм і фосфором. Корми ACANA містять м'ясо, внутрішні органи і хрящі в ідеальному співвідношенні WholePrey ™, в найбільш доступній і живильним формі, без довгого списку синтетичних вітамінів або інших добавок. Що незрівнянно з традиційними кормами, в складі яких понад 20 різних синтетичних амінокислот, вітамінів і мінералів.

НИЗЬКИЙ ЗМІСТ вуглеводів (25%) 

Природний раціон кішок містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить. Встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у кішок. У традиційних кормах вміст вуглеводів перевищує 50% загального складу. Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім овочі і фрукти, такі як мускатна гарбуз і зелень, які повільно надходять у кров'яне русло, не викликаючи різких стрибків рівня цукру, знижуючи ризик накопичення жиру. Що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, представлених такими високогликемических інгредієнтами, як рис, картопля або тапиока.

М'ЯСО

1. Як багато м'яса? (75% М'ЯСА)

У складі ACANA немає концентратів рослинних білків, замість них, корм ACANA Ranchlands насичений м'ясними інгредієнтами (75%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для кішок.

2. Як багато свіжого м'яса? (1/2 - СВІЖІ М'ЯСНІ ІНГРЕДІЄНТИ)

1/2 м'ясних інгредієнтів у складі ACANA є свіжими, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі. 1/2 це висушене м'ясо - природний і багате джерело м'ясних протеїнів.

3. Різноманітність м'яса? (5 ВИДІВ СВІЖИХ м'яСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ)

Формула ACANA Ranchlands містить 5 видів м'ясних інгредієнтів у співвідношенні WholePrey ™ включаючи: м'ясо, органи і хрящі забезпечуючи надходження поживних речовин природним і повноцінним способом.

Бички породи «Ангус» - м'ясо, печінку, серце, нирки і хрящі, доставляються свіжим з степових прерій Канади.

 • Ягня, вирощений на вільному вигулі - м'ясо, печінку, серце, нирки і хрящі, доставляються свіжим з степових прерій Канади.
 • Поросята породи «Йоркшир» - свіже м'ясо, органи, хрящі і печінку, доставляються свіжим з степових прерій Канади.
 • Бізони - доставляються цільними і свіжими з місцевих степових ферм.
 • Судак, виловлений в природі - цілісний і свіжий з чистих озер Канади
 • У природі не існує харчових добавок, а кішки забезпечують свої поживні потреби, вживаючи спійману ними здобич цілком. М'язові тканини забезпечують білками і жирами; печінку, нирки і шлунок - джерело вітамінів і мінералів; кістки і хрящі багаті кальцієм і фосфором.
ІНГРЕДІЄНТИ

ACANA Ranchlands містить неперевершене різноманітність канадських інгредієнтів, вирощених і виловлених людьми, яких ми знаємо і яким ми віримо. Інгредієнти кормів ACANA визнані «придатними для вживання в їжу людиною» і доставляються на наші, відмічені нагородами, канадські кухні свіжими кожен день

Свіжа яловичина (8%), сире м'ясо ягняти (8%), свіжа свинина (8%), висушена яловичина (8%), висушене м'ясо ягняти (7%), висушена свинина (7%), зелений горошок, червона сочевиця, нут, яловичий жир (6%), свіжа яловича печінка (5%), свіжа печінку свині (4%), свіже м'ясо бізона (4%), свіжий судак (4%), цільна зелена сочевиця, квасоля строката, жовтий горошок, жир минтая (2%), свіжі яловичі нирки (2%) в'ялена на сонці люцерна, висушені яловичі хрящі (1%), сирої рубець ягняти (1%), висушена ламінарія, свіжа гарбуз, свіжа мускатна гарбуз, свіжий пастернак, свіжа капуста калі, шпинат, свіжа зелень гірчиці, свіжа зелень ріпи, свіжа морква, свіжі яблука, свіжі груші, ліофілізована печінку (яловича, ягняти, свиняча) (0.1%), свіжа журавлина, свіжа чорниця, корінь цикорію, корінь куркуми, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея,шипшина.

 ДОБАВКИ (в 1 кг) суміш токоферолів природного походження, холіну хлорид, цинку хелат амінокислоти гідрат, міді хелат амінокислоти гідрат, Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10 ^ 6 КУО.

НОРМИ ГОДУВАННЯ

Вага кішки (кг)

Добовий норма годування в грамах

підтримка маси тіла (г / добу) зниження маси тіла (г / добу) старіючі і дорослі (г / добу)
2 40 - 30
3 40 - 30
4 60 - 40
5 75 60 60
6 80 60 60
8 90 75 90
10 120 80 120

Кошенятам: після відлучення (приблизно 5 тижнів) добова норма корму становить 1/2 мірної склянки (60 г) на 1 кг маси тіла; з 20-тижневого віку (приблизно з 5 місяців) добова норма корму становить 1/4 мірної склянки (30 г) на 1 кг маси тіла. З 52 тижневого віку - перехід на раціон для дорослих котів. 

Вагітність: збільште добову норму до 25%. У період лактації: надайте тварині вільний доступ до корму.

Кожна кішка це яскрава індивідуальність і тому норми вигодовування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища. 

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу кішки для корекції раціону у міру необхідності. Для адаптації травної системи поживних речовин ACANA потрібно трохи часу. В період 5-7 днів поступово змішуйте корм ACANA, збільшуючи кількість кожен день, так щоб на 7 день ваш вихованець харчувався на 100% кормом ACANA.

Ваша кішка оцінить зміни на краще !!!

Енергетична цінність

 ACANA Ranchlands 4020 ккал / кг або 482 ккал на чашку 250 мл (120г), де джерелом 37% енергії є протеїн, 21% фрукти і овочі, 42% жир.

Корм
Животное Кішка
Бренд Acana
Класс корма Біологічно Відповідний
Возраст Будь-який
Размер породы Будь-який
Группа Сухий корм
Страна-производитель Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA RANCHLANDS CAT для кішок всіх порід і всіх стадій життя

 • Виробник: Acana
 • Модель: RANCHLANDS CAT
 • Код товара: 100-091
 • Наявність: Нет в наличии
 • 1990.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари