Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Кешбек
  • Корм Singles ACANA FREE-RUN DUCK для цуценят, дорослих і літніх собак всіх порід гіпоалергенний 50% Качка/50% фрукти Груша, овочі


Кешбек!

Ви заощаджуєте на покупці:

2кг: 144 грн до оплати: 820 грн
6кг: 450 грн до оплати: 1885 грн
11.4кг: 760 грн до оплати: 2995 грн

Сухий корм Acana Singles Free-run Duck - Качка - з чутливим травленням або схильним до алергії, для цуценят, дорослих і літніх собак  всіх порід 

  Acana Singles Dog - Біологічно відповідний беззерновой - Акана Фрі Ран Дак

50% качка / 50% фрукти овочі та трави / 0% зерно, картопля, тапиока ...

упаковка 6 кг містить більше 3 кг качки 


ACANA Free-Run Duck     - це раціон з обмеженою кількістю інгредієнтів, де м'ясо качки (50%) є єдиним джерелом легкозасвоюваних протеїнів, що ідеально підходить всім собакам з чутливим травленням або схильним до алергії.

м'ясо качки, вирощеної на «вільному вигулі» в Онтаріо, доставляється до нас свіжим в високопоживні співвідношенні WholePrey ™, в якому м'ясо, внутрішні органи і хрящі є відображенням природного раціону собак. Свіжі груші сорту «Бартлетт», гарбуз і мускатна гарбуз є багатим джерелом розчинної клітковини, яка необхідна для здорового травлення.

Виготовлена ​​з неперевершених свіжих інгредієнтів на наших відзначених нагородами канадських кухнях, ця Біологічно Відповідна формула ідеальна навіть для самих вибагливих вихованців.  

у кормі ACANA Free-Run Duck 50% складу - це м'ясо качки, вирощеної на «вільному вигулі» в Онтаріо, визнане «придатним для вживання в їжу людиною», до прибуття на наші кухні.

у кормах ACANA повністю відсутні концентровані білки з картоплі або гороху, які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів ACANA входять високоякісні протеїни з м'яса (А не рослинні), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої собаки.

Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять незначна кількість білка (з великою кількістю вуглеводів) або містять невідповідні для собак концентрати рослинних протеїнів.


ВИСОКУ ЗМІСТ СВІЖИХ м'яСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (1/2 СВІЖЕ М'ЯСО)

Ми використовуємо свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш природного та поживної формі. Саме тому, 1/2 м'ясних інгредієнтів у складі формули ACANA Free-Run Duck є СВІЖИМИ або сирими, а 1/2 це висушене м'ясо і жири - концентрований джерело протеїнів. Всі інгредієнти, визнані придатними для вживання в їжу людиною, до того як вони потрапляють до складу корму - що є рідкістю серед виробників кормів для домашніх тварин.


ЄДИНИЙ ДЖЕРЕЛО м'яСНИХ ПРОТЕЇНІВ

У формулі ACANA Free-Run Duck протеїни відбуваються з єдиного джерела -уткі, вирощеної на "вільному вигулі", всі м'ясні інгредієнти представлені в високопоживні співвідношенні WholePrey ™, включаючи м'ясо, внутрішні органи і хрящі. Таке співвідношення є відображенням природного раціону і забезпечує всі поживні потреби Вашої собаки. Завдяки співвідношенню WholePrey ™ значно скорочується потреба в додаванні синтетичних вітамінів і амінокислот, що робить корм ACANA Free-Run Duck смачним і корисним вибором для собак з чутливим травленням.  

Що незрівнянно з традиційними кормами, в яких м'ясні інгредієнти рідко коли містяться в співвідношенні WholePrey ™, а склад включає в себе довгий список синтетичних добавок.  


М'ЯСНІ ІНГРЕДІЄНТИ В СПІВВІДНОШЕННІ WHOLEPREY ™

У своїй безмежній мудрості природа об'єднала поживні якості цільної качки, для того щоб ідеально відповідати всім харчовим потребам собак. М'язове м'ясо забезпечує білками і жирами, внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів; кістки і хрящі багаті кальцієм і фосфором.

Корми ACANA містять м'ясо, внутрішні органи і хрящі в ідеальному співвідношенні WholePrey ™, в найбільш доступній і живильним формі, без довгого списку синтетичних вітамінів або інших добавок.  

Що незрівнянно з традиційними кормами, в складі яких міститься більше 20 різних синтетичних амінокислот, вітамінів і мінералів.


НИЗЬКИЙ ЗМІСТ вуглеводів (30%)  

Природний раціон собак містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить. Встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у собак. Зміст вуглеводів в комерційних кормах для тварин перевищує 50%. & nbsp ;

Тому, в ACANA вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім овочі, включаючи груші сорту «Бартлетт» і мускатну гарбуз, вони повільно надходять у кров'яне русло, не викликаючи різких стрибків рівня цукру, знижуючи ризик накопичення жиру.  

Що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, представлених такими інгредієнтами з високим глікемічним індексом.


М'ЯСО

Природа об'єднала поживні якості цільної дичини, риби і птиці для того щоб ідеально відповідати всім харчовим потребам вашої собаки.  

Саме тому, корми ACANA містять високоживильний баланс м'яса, органів і хрящів , який забезпечують Вашу собаку всіма необхідними поживними речовинами, без довгого списку синтетичних добавок. (підпис під табличкою).  

Сучасні собаки схожі на своїх предків, і ми вважаємо, що їх раціон харчування повинен бути подібним.  

Як багато м'яса (50% м'ЯСА) У складі ACANA немає концентратів рослинних білків, замість них, корм ACANA Free-Run Duck насичений м'ясними інгредієнтами (50%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак

Як багато свіжого м'яса (1/2 - СВІЖІ М'ЯСНІ ІНГРЕДІЄНТИ)   1/2 м'ясних інгредієнтів у складі ACANA є СВІЖИМИ, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі. ½ - це висушене м'ясо - природний і багате джерело м'ясних протеїнів.

Різноманітність м'яса (1 ВИД СВІЖИХ м'яСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ)   Формула ACANA Free-Run Duck містить єдине джерело протеїну - м'ясні інгредієнти з качки, вирощеної на« вільному вигулі », в співвідношенні WholePrey ™ включаючи: м'ясо, внутрішні органи і хрящі забезпечуючи надходження поживних речовин природним і повноцінним способом.  

Качка, вирощена на «вільному вигулі» - м'ясо, органи і хрящі доставляються свіжими з ферм Онтаріо.

У ін Ірода не існує харчових добавок, а собаки забезпечують свої поживні потреби, вживаючи спійману ними здобич цілком. М'язові тканини забезпечують білками і жирами; печінку, нирки і шлунок - джерело вітамінів і мінералів; кістки і хрящі багаті кальцієм і фосфором.

ІНГРЕДІЄНТИ

ACANA Free-Run Duck містить неперевершене різноманітність канадських інгредієнтів, вирощених і виловлених людьми, яких ми знаємо і яким ми віримо. Інгредієнти кормів ACANA визнані «придатними для вживання в їжу людиною» і доставляються на наші, відмічені нагородами, канадські кухні свіжими кожен день!  

Інгредієнти: свіже м'ясо качки (18%), висушене м'ясо качки (17%), зелений горох, червона сочевиця, свіжий лівер качки (печінка, серце, нирки) (7%), жир качки (6%) , груші (4%), боби гарбанзо, зелена сочевиця, жовтий горох, висушені хрящі качки (2%), клітковина сочевиці, морські водорості (1,2%), мускатна гарбуз, гарбуз, ламінарія, ліофілізована печінку качки (0,1 %), сіль, журавлина, чорниця, корінь цикорію, корінь куркуми, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, шипшина.  

ДОБАВКИ: вітамін E, цинку хелат, міді хелат

Містить суміш токоферолів (збагачений екстракт токоферолов природного походження - Вітамін Е і масло розмарину). Зміст пробіотика - Enterococcus faecium.

гарантований АНАЛІЗ

собаки виглядають по-різному, але кожна собака має той же набір ДНК анатомію травної системи, що і сірий вовк, а це значить, що собаки - факультативні хижаки, адаптовані до м'ясного раціону з високим вмістом білків і жирів.  

Грунтуючись на цей біологічний факт, ми створили поживний аналіз відображає раціон, яким би Ваша собака харчувалася в природі. Корм ACANA містить високопоживні протеїни і жири, з меншою кількістю небажаних вуглеводів.  

гарантований АНАЛІЗ

Сирий протеїн (хв.) 31%
Жир (хв.) 15%
Клітковина (макс.) 5%
Вологість (макс.) 12%
Кальцій (хв.) 1.3%
Фосфор (хв.) 0.9%
Омега-6 2.2%
Омега-3 0.8%
ЕПК (хв.) 0.1%
ДГК (хв.) 0,15%
Глюкозамін (хв.) 1200 мг/кг
Хондроітин сульфат (хв.) 1000 мг/кг

ВІТАМІНИ МІНЕРАЛИ

Віт   A 10 000 МО/кг Натрій 0.3%
Віт   D3 1000   МО/кг Хлорид 0.45%
Віт   E 200   МО/кг Калій 0.9%
Віт   B1 (тіамін) 15   мг/кг Магній 0.11%
Віт   B2 (Рибофлавін) 12   мг/кг Залізо 190   мг/кг
Віт   B3 (Ніацин) 80   мг/кг Цинк 175   мг/кг
Віт   B5 (Пантотенова к-та) 20   мг/кг Мідь 15   мг/кг
Віт   B6 (Піридоксин) 10   мг/кг Марганець 20   мг/кг
Віт   B12 0.33   мг/кг Йод 2.0   мг/кг
Фолієва кислота 2.5 мг/кг Селен 0.64   мг/кг
Холін 1700 мг/кг


Амінокислоти РОСЛИННІ КОМПОНЕНТИ

Лізин 2.01% Корінь цикорію 400 мг/кг
Tреонін 1.11% Куркума 100 мг/кг
Meтіонін 0.51% Розторопша 100   мг/кг
Изолейцин 1.18% Корінь лопуха 100   мг/кг
  Лейцин   2.07% Лаванда   100 мг/кг
  Валін 1.46%   Корінь алтея   100 мг/кг
Аргінін     1.68%   Шипшина 100 мг/кг  
Фенілаланін 1.26%
Гистидин 0.65%
Tріптофан 0.29%
Цистин 0.31%
ГОДУВАННЯ

Вага собаки

(кг)

добова норма годівлі в грамах

Активний спосіб (г/добу) Малоактивний образ (г/добу)
2 40 г 30
5 90 г 60
10 180 г 120
20 300 г 200 г
30 400 г 270 г
40 480 г   330 г
50 570 г 390 г


Денна норма годування для цуценят від 1,5-3 місяців становить дві добових дози дорослого собаки. Цуценятам 3-6 місячного віку добова норма корму становить 1,5 порції дорослого собаки.   Цуценятам від 6-11 місяців рекомендується годувати 1,25 денної норми корму дорослої собаки. Під час вагітності   денну норму корму слід збільшувати на 25 % -50%. Під час лактації надайте собаці вільний доступ до корму.

Кожна собака це я ркая індивідуальність і тому норми годування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища.

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у міру необхідності. Годуєте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.

Коли Ви приймете рішення змінити корм Вашої собаки з традиційного на корм ACANA, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до більш багатому поживними речовинами корму ACANA.

Рекомендуємо проводити заміну протягом 5 7 днів, поступово змішуючи гранули ACANA з попереднім традиційним кормом, збільшуючи в мисці кількість Акана і зменшуючи кількість попереднього корму з кожним днем ​​так, щоб на 7 добу Ви годували 100% ACANA.


Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Цуценят, Юніорів, Дорослих собак, Літніх
Розмір породи Мініатюрна, Мала, Середня, Велика, Гігантська
Особливі потреби

З чутливим травленням,

Схильним до алергії

Основний інгредієнт

50% м'яса качки

50% фрукти, овочі і трави

0% зерна, картофеля, гмо

Протеїн (Білок) 31%
Жир 15%
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм Singles ACANA FREE-RUN DUCK для цуценят, дорослих і літніх собак всіх порід гіпоалергенний 50% Качка/50% фрукти Груша, овочі

  • Виробник: Acana
  • Модель: FREE-RUN DUCK
  • Код товара: 100-021
  • Наявність: Є в наявності
  • 203.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари