Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Акція
Знижка
  • Корм ACANA WILD PRAIRIE CAT для кішок і кошенят з м'ясом курчати і качки

Корм ​​Acana Wild Prairie Cat & Kitten для кішок і кошенят всіх порід і всіх стадій життя беззерновой

Acana Regionals - Біологічно відповідний - Акана Ваілд Праїріє Кет енд Кіттен

ACANA Wild Prairie буквально переповнений м'ясними інгредієнтами, включаючи м'ясо курчат породи Кобб і індички, вирощених на «вільному вигулі», цільні гніздові яйця з місцевих степових ферм і цільну рибу, виловлену з північних озер Альберти. Всі ці інгредієнти доставляються СВІЖИМИ або сирими в співвідношенні WholePrey ™, забезпечуючи природне харчування Вашої кішки, без довгого списку синтетичних добавок.

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНІ КОРМА НА ОСНОВІ М'ЯСА ДЛЯ ВІДОБРАЖЕННЯ ПРИРОДНОГО РАЦІОНУ КОШЕК

Наша філософія Біологічного Відповідності проста: відобразити багатство, свіжість і різноманітність м'яса, яке б кішки вживали в дикій природі, обмежуючи кількість вуглеводів і синтетичних добавок, які не властивих природному раціону.

БІЛЬШЕ М'ЯСА (75%) БІЛЬШЕ ПРОТЕЇНІВ (37%)

Кішки від природи м'ясоїдні, вони біологічно вимагають м'ясної їжі, з високим вмістом білка. Тому в кормі ACANA Wild Prairie 75% складу - це м'ясні інгредієнти, включаючи м'ясо курчат і індички, вирощених на« вільному вигулі », і свіжі цільні яйця з місцевих ферм а також цілісну рибу, виловлену в дикій природі.

У кормах ACANA повністю відсутні концентровані білки з картоплі або гороху , які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів ACANA входять високоякісні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої кішки.
Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять незначну кількість м'ясних протеїнів і більшу кількість концентрованих протеїнів з гороху і картоплі.

ВИСОКУ ЗМІСТ СВІЖИХ м'яСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (1/2 СВІЖЕ М'ЯСО)

Ми використовуємо свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш природного та поживної формі. Саме тому 1/2 м'яса в складі формули ACANA Wild Prairie є свіжою і 1/2 це висушені м'ясні інгредієнти - концентрований джерело м'ясних протеїнів, що забезпечує всі необхідні поживні компоненти і природну користь, до чого інстинктивно тягнуться всі кішки.
Що незрівнянно з традиційними кормами, в складі яких, дійсно свіже м'ясо зустрічається рідко.

РАЗНООБРАЗИЕ СВІЖИХ м'яСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (5 ДЖЕРЕЛ М'ЯСА)

Природний раціон харчування вражає нас своєю різноманітністю: кілька яєць сьогодні, птах або миша завтра, свіжа риба післязавтра. Таким чином, природа забезпечує різноманітність білків і жирів, необхідних для відмінного здоров'я кішок.

Тому , корм ACANA Wild Prairie містить: м'ясо курчат і індички, вирощених на «вільному вигулі», цільні гніздові яйця з місцевих степових ферм і рибу, виловлену в дикій природі. Всі ці інгредієнти в високопоживні співвідношенні WholePrey ™ забезпечують багате і поживне різноманітність м'ясних протеїнів і жирів для підтримки відмінного здоров'я.

Що незрівнянно з традиційними кормами для кішок, які містять один або два м'ясних інгредієнта рідко коли в співвідношенні WholePrey ™, з довгим списком синтетичних добавок.

М'ЯСНІ ІНГРЕДІЄНТИ В СПІВВІДНОШЕННІ WHOLEPREY ™

У своїй безмежній мудрості природа об'єднала поживні якості різних видів м'яса, для того щоб ідеально відповідати всім харчовим потребам кішок. М'язові тканини забезпечують білками і жирами, внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів; кістки і хрящі багаті кальцієм і фосфором.

Корми ACANA містять м'ясо, внутрішні органи і хрящі в ідеальному співвідношенні WholePrey ™, в найбільш доступній і живильним формі, без довгого списку синтетичних вітамінів або інших добавок.

Що незрівнянно з традиційними кормами, в складі яких понад 20 різних синтетичних амінокислот, вітамінів і мінералів.

НИЗЬКИЙ ЗМІСТ вуглеводів (23%)

Природний раціон кішок містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить. Встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у кішок. У традиційних кормах вміст вуглеводів перевищує 50% загального складу.

Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім овочі і фрукти, такі як мускатна гарбуз і зелень, які повільно надходять у кров'яне русло, не викликаючи різких стрибків рівня цукру, знижуючи ризик накопичення жиру.

Що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, представлених такими високогликемических інгредієнтами, як рис, картопля або тапиока.

ВСЕ ПРО М'ЯСО

Як багато м'яса? (75% М'ЯСА) У складі ACANA немає концентратів рослинних білків, замість них, корм ACANA Wild Prairie насичений м'ясними інгредієнтами (75%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для кішок.

 Як багато свіжого м'яса? (1/2 - СВІЖІ М'ЯСНІ ІНГРЕДІЄНТИ) 1/2 м'ясних інгредієнтів у складі ACANA є свіжими, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисною формі. 1/2 це висушене м'ясо - природний і багате джерело м'ясних протеїнів.

Різноманітність м'яса? (5 ВИДІВ СВІЖИХ м'яСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ) Формула ACANA Wild Prairie містить 5 видів м'ясних інгредієнтів у співвідношенні WholePrey ™ включаючи: м'ясо, органи і хрящі забезпечуючи надходження поживних речовин природним і повноцінним способом.

Курча, вирощений на "вільному вигулі", печінку, серце, нирки і хрящі, все це доставляється до нас з місцевих ферм.
Індичка, вирощена на "вільному вигулі", печінку, серце, нирки і хрящі, все це доставляється до нас з місцевих ферм.
Судак, виловлений в дикій природі - свіжий і цілісний з чистих озер Канади.
Цілісні гніздові яйця - постачають до нас з місцевих степових ферм Альберти.
Форель, виловлена ​​в дикій природі з чистих озер Канади.

У природі не існує харчових добавок, а кішки забезпечують свої поживні потреби, вживаючи спійману ними здобич цілком. М'язові тканини забезпечують білками і жирами; печінку, нирки і шлунок - джерело вітамінів і мінералів; кістки і хрящі багаті кальцієм і фосфором.

ІНГРЕДІЄНТИ

ACANA Wild Prairie містить неперевершене різноманітність канадських інгредієнтів, вирощених і виловлених людьми, яких ми знаємо і яким ми віримо. Інгредієнти кормів ACANA визнані «придатними для вживання в їжу людиною» і доставляються на наші, відмічені нагородами, канадські кухні свіжими кожен день

Інгредієнти:
свіже м'ясо курчати (9%), свіже м'ясо індички (9%), свіжий лівер курчати (печінка, серце, нирки) (9%), висушене м'ясо курчати (8%), висушене м'ясо індички (8%), цільна висушена оселедець (8%), цілісний зелений горошок, цільна червона сочевиця, нут, курячий жир (5%), свіжі цільні яйця (4%), свіжий судак (4%), свіжа форель (4%), свіжий лівер індички (печінка , серце, нирки) (4%), цільна зелена сочевиця, цільна строката квасоля, цілісний жовтий горошок, жир минтая (2%), в'ялена на сонці люцерна, висушені курячі хрящі (1%), висушена ламінарія, свіжа гарбуз, свіжа мускатна гарбуз, свіжий пастернак, свіжа капуста калі, свіжий шпинат, свіжа зелень гірчиці, свіжа зелень ріпи, свіжа морква, свіжі яблука, свіжі груші, ліофілізована печінку (куряча і індички) (0,1%), свіжа журавлина, свіжа чорниця, корінь цикорію, корінь куркуми, розторопша, корінь лопуха, лаванда , Корінь алтея, шипшина.
Добавки: холін, цинк, мідь
зміст суміші токоферолів (збагачений екстракт токоферолов природного походження вітамін Е і масло розмарину + зміст пробіотика Enterococcus faecium.

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Сирий протеїн (хв.) 37%
Жир (хв.) 20%
Клітковина (макс.) 3%
Зола (макс.) 7%
Таурин (хв.) 0.15%
Вологість (макс.) 10%
Кальцій (хв.) 1.5%
Фосфор (хв.) 1.1%
Омега-6 2.9%
Омега-3 0.9%
ЕПК (хв.) 0.2%
ДГК (хв.) 0.2%
Магній (хв.) 0.1%
Вітаміни та МІНЕРАЛИ
Віт A 16 000 МО/ кг Натрій 0.42%
Віт D3 1500 МЕ / кг Хлорид 0.50%
Віт E 150 МЕ / кг Калій 0.80%
Віт B1 ( Тіамін ) 41 мг / кг Залізо 177 мг/кг
Віт B2 ( Рибофлавін ) 23 мг / кг Цинк 200 мг / кг
Віт B3 ( Ніацин ) 151 мг / кг Мідь 15 мг / кг
Віт B 5 ( Пантотеновая к-та ) 30 мг / кг Марганець 20 мг / кг
Віт B6 ( Пиридоксин ) 16 мг / кг Йод 1.9 мг / кг
Віт B12 0.3 мг / кг Селен 0,7 мг / кг
Фолієва кислота 3.0 мг / кг
Холін 2810 мг / кг
Вітамін К 0.3 мг / кг
Амінокислоти і рослинні КОМПОНЕНТИ
Лизин 2.34 % Корень цикория 400 мг/кг
Tреонин 1.36% Куркума 100 мг/кг
Meтионин 0.7% Расторопша 100 мг/кг
Изолейцин 1.4% Корень лопуха 100 мг/кг
Лейцин 2.43% Лаванда 100 мг /кг
Валин 1.7% Корень алтея 100 мг/кг
Aргинин 2.36% Плоды шиповника 100 мг/кг
Фенилаланин 1.43%
Гистидин 0.78%
Tриптофан 0.34%
Цистин 0.35%
Taурин 0.15%
НОРМЫ КОРМЛЕНИЯ

вага кішки

(Кг)

добова норма годівлі в грамах

підтримка маси тіла зниження маси тіла старіючі і дорослі
2 40 г - 30 г
3 45 г - 30 г
4 60 г - 40 г
5 75 г 60 г 60 г
6 80 г 60 г 60 г
 8 90 г  75 г 90 г 
10 120 г 80 г 120 г

Кошенятам: після відлучення (приблизно 5 тижнів) добова норма корму становить 1/2 мірної склянки (60 г) на 1 кг маси тіла; з 20-тижневого віку (приблизно з 5 місяців) добова норма корму становить 1/4 мірної склянки (30 г) на 1 кг маси тіла. З 52 тижневого віку - перехід на раціон для дорослих котів. Вагітність: збільште добову норму до 25%. У період лактації: надайте тварині вільний доступ до корму.

Кожна кішка це яскрава індивідуальність і тому норми вигодовування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища. 
Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу кішки для корекції раціону у міру необхідності. Для адаптації травної системи поживних речовин ACANA потрібно трохи часу. В період 5-7 днів поступово змішуйте корм ACANA, збільшуючи кількість кожен день, так щоб на 7 день ваш вихованець харчувався на 100% кормом ACANA .
Корм
Животное Кішка
Бренд Acana
Класс корма Біологічно Відповідний
Возраст Будь-який
Размер породы Будь-який
Группа Сухий корм
Страна-производитель Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA WILD PRAIRIE CAT для кішок і кошенят з м'ясом курчати і качки

  • Виробник: Acana
  • Модель: WILD PRAIRIE CAT
  • Код товара: 100-016
  • Наявність: Є в наявності
  • 220.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари