Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Кешбек
  • Корм ACANA ADULT LARGE BREED для дорослих собак великих порід більше 25 кг 60% курчат, камбали, яйця


Кешбек!

Ви заощаджуєте на покупці:

11.4кг: 589 грн до оплати: 2350 грн
17кг: 837 грн до оплати: 3270 грн

Acana Heritage Adult Large Breed корм для дорослих собак великих порід більше 25 кг м'ясні інгредієнти (60%), м'ясо курчат, камбали і цільні яйця

Acana Heritage - Біологічно відповідний - Акана Едалт Ладж Брід

Формула ACANA Adult Large Breed переповнена м'ясом вирощених на «вільному вигулі» курчат, цільними яйцями з місцевих ферм, м'ясом виловленої в дикій природі тихоокеанської камбали, фруктами і овочами. Всі ці інгредієнти в Біологічно відповідає співвідношенню WholePrey ™ доставляються до нас на кухні свіжими кожен день, забезпечуючи повноцінне харчування без додавання довгого списку синтетичних інгредієнтів.

Оскільки надмірна вага негативно впливає на кістки і суглоби, АКАНА не містить швидких вуглеводів на зразок картоплі і тапиоки, замість них, АКАНА містить м'ясні протеїни, необхідні для здоров'я і відмінній фізичній кондиції Вашої собаки.

Виготовлені на наших, відзначених нагородами кухнях, зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА - це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров'я і довголіття.

М'ЯСО

Від природи Ваша собака адаптована до споживання раціонів на основі м'яса.   Саме тому формула ACANA Adult Large Breed переповнена м'ясними інгредієнтами найвищої якості (60%),   включаючи м'ясо курчат, вирощених на «вільному вигулі», м'ясо камбали виловленої в дикій природі і цільні яйця з місцевих степових ферм.   Всі ці інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

У порівнянні з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівної якості.

Високий вміст свіжих м'ясних інгредієнтів

(1/3 свіже м'ясо)

Свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш живильним і натуральній формі. 1/3 м'ясних інгредієнтів у кормах АКАНА з птиці, риби і яєць є дійсно свіжими, переповненими користю і смаком. Інші 2/3 - це висушені м'ясні інгредієнти - багате джерело природних протеїнів. Всі м'ясні інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівної якості

Різноманітність свіжих м'ясних інгредієнтів (3 ісочніка м'яса)

Природний раціон собак вражає нас своєю різноманітністю м'яса, тому корми АКАНА містять неперевершене різноманітність нових сортів м'яса: курчат, «вирощених на вільному вигулі», цільні яйця і виловлену на волі рибу в ідеальному соотношенііWhole Prey ™, включаючи м'ясні інгредієнти , органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок. Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить один або два види м'ясних інгредієнта, рідко в біологічному співвідношенні WholePrey ™ і з довгим списком синтетичних добавок.

Більше м'ясних протеїнів (31%)

У кормах АКАНА повністю відсутні концентровані білки з картоплі, які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів АКАНА входять преміальні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування вашої собаки.

Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять невелику кількість протеїнів (і збагачені вуглеводами) або протеїни рослинного походження, які не підходять собакам.

Низький вміст вуглеводів (30%)

Природний раціон собак містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить, встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у собак. Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім фрукти і овочі.

Що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, які   представлені такими високогликемических   кормами як картопля, рис і тапиока.

      М'ЯСО

Кількість м'яса.   У складі АКАНА немає концентратів рослинних білків, замість них, корм ACANA Adult Large Breed насичений м'ясними інгредієнтами найвищої якості (60%) , що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак.

Кількість свіжого м'яса.   1/3 м'ясних інгредієнтів у складі АКАНА є свіжою, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі.  

Різноманітність м'яса.

До складу АКАНА входить три види свіжих м'ясних інгредієнтів у біологічному СоотношенііWholePrey ™, включаючи   м'ясо, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок.

М'ясо курчати, вирощеного на вільному вигулі, печінку, серце, нирки і хрящі, все це доставляється до нас з місцевих ферм.

Цілісні гніздові яйця - постачають до нас з місцевих степових ферм Альберти.

Камбала, виловлена ​​в дикій природі - доставляється до нас свіжою з острова Північний Ванкувер

Природний раціон собак не містить синтетичних речовин, тому в дикій природі, всі необхідні поживні компоненти вовки і собаки отримують споживаючи всі частини спійманої ними жертви, включаючи високопоживні внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів, м'язові тканини для отримання білків та жиру, кістки і хрящі збагачені кальцієм і фосфором.

Цинк | єдина мінеральна добавка в кормі частково додається ззовні. Всі інші мінерали походять з інгредієнтів самого корму.

АКАНА - це відображення природного раціону, що включає в себе свіже м'ясо, внутрішні органи і хрящі - концентрований і природне джерело всіх необхідних Вашому собаці поживних речовин.

ІНГРЕДІЄНТИ

Свіже м'ясо курчати без кісток (11%), висушені м'ясо курчати (10%), висушене м'ясо індички (10%), червона сочевиця, зелений горошок (9%), квасоля (8%), лівер (печінка, серце , нирки) (6%), висушене м'ясо оселедця (5%), курячий жир (5%), зелена сочевиця (5%), жовтий горошок, свіжі цільні яйця (4%), свіже м'ясо камбали без кісток (4%) , жир з оселедця (3%), в'ялена люцерна (3%), клітковина горошку, свіжі курячі хрящі (2%), висушені водорості, гарбуз, мускатна гарбуз, пастернак, капуста Кале, шпинат, зелень гірчиці, зелень ріпи, морква, яблука, груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінку індички, журавлина, чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтеї, плоди шипшини, цинку протеінат 100 мг, сухі продукти ферментації Enterococcus Faecium NCIMB10415: 600x106 КУО

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Протеїн (мін.) 31  %
Жир (хв.) 15%
  Зола (макс.) 7%
Клітковина (макс.) 6  %
Вологість (макс.) 12  %
Кальцій (хв.) 1.4%
Фосфор (хв.) 1.1%
Омега -6 ( хв .) 2.4%
Омега -3 ( хв .) 1.2%
ДКГ (хв.) 0.35%
ЕПК (хв.) 0.35%
Глюкозамін (хв.) 1500 мг/кг
Хондроїтину сульфат (хв.) 900 мг/кг
Линолевая   ( хв .) 2.2%
Вуглеводи 29  %
Вітаміни та МІНЕРАЛИ
Вітамін A 12200 МО/кг
Вітамін D3 1,475   МО/кг
Вітамін E 140 МО/кг
Вітамін B1 (тіамін) 5   мг/кг
Вітамін B2 (Рибофлавін) 6.5   мг/кг
Вітамін B3 (Ніацин) 55   мг/кг
Вітамін B5 (Панта. Кислота) 20 мг/кг
Вітамін B6 (Піридоксин) 4   мг/кг
Вітамін B12 0.07 мг/кг
Фолієва кислота 2 мг/кг
Холін 2,300 мг/кг
Натрій 0.35%
Хлорид 0.50%
Калій 0.75%
Магній 0.13%
Залізо 175 мг/кг
Цинк 190 мг/кг
Мідь 22 мг/кг
Марганець 13   мг/кг
Йод 2   мг/кг
Селен 0.6 мг/кг
Амінокислоти і рослинні КОМПОНЕНТИ
Лізин 2.32%
Треонин 1.32%
Метіонін 0.69%
изолицин 1.40%
Ліцинієм 2.44%
Валін 1.69%
Аргінін 2.35%
Фенілаланін 1.46%
Гистидин 0.71%
Триптофан 0.33%
Цистин 0.38%
Тирозин 0.97%
Метіонін-Цистин 1.07%
Фенілаланін-Тирозин 2.43%
Корінь цикорію 500 мг/кг
Ягоди ялівцю 500 мг/кг
Корінь   дягеля 350 мг/кг
Квітки календули 350 мг/кг
Фенхель лікарський 350 мг/кг
Листя перцевої м'яти 300 мг/кг
Лаванда 150 мг/кг
НОРМИ ГОДУВАННЯ

Денна норма годування для цуценят від 1,5-3 місяців становить дві добових дози дорослого собаки. Цуценятам 3-6 місячного віку добова норма корму становить 1,5 порції дорослого собаки. Цуценятам від 6-11 місяців рекомендується годувати 1,25 денної норми корму дорослої собаки. Під час вагітності денну норму корму слід збільшувати на 25% -50%. Під час лактації надайте собаці вільний доступ до корму.

Кожна собака це яскрава індивідуальність і тому норми годування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища.

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у міру необхідності. Годуєте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.

Коли Ви приймете рішення змінити корм Вашої собаки з традиційного на корм Акана, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до більш багатому поживними речовинами корму ACANA.

Рекомендуємо проводити заміну протягом 5-7 днів, поступово змішуючи гранули ACANA з попереднім традиційним кормом, збільшуючи мисці кількість Акана і зменшуючи кількість попереднього корму з кожним днем ​​так, щоб на 7 добу Ви годували 100% ACANA.

Вага   собаки   (кг)

СПОСІБ ЖИТТЯ

Активний спосіб (г/добу) Малоактивний образ (г/добу)

добова норма годівлі в грамах

30 400 270
40 510 330
50 600 390
60 660 450
70 750 510
80 840 560
ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ
3375 ккал/кг або 405 ккал на чашку 250 мл (120 г), де джерелом 32% енергії є протеїн, 30% фрукти і овочі, 38% жир.
Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Доросла собака
Розмір породи Велика і гігантська
Основний інгредієнт

60% м'яса - курчата, камбала, яйця

40% фрукти, овочі і трави

0% зерна

Протеїн (Білок) 31%
Жир 15%
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA ADULT LARGE BREED для дорослих собак великих порід більше 25 кг 60% курчат, камбали, яйця

  • Виробник: Acana
  • Модель: ADULT LARGE BREED
  • Код товара: 100-015
  • Наявність: Є в наявності
  • 2939.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари