Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Кешбек
  • Корм ACANA PUPPY LARGE BREED для цуценят великих порід м'яса 70% курка, індичка, камбала


Кешбек!

Ви заощаджуєте на покупці:

11.4кг: 632 грн до оплати: 2490 грн
17кг: 827 грн до оплати: 3280 грн

Acana Heritage Puppy Large Breed корм для цуценят великих порід - вага дорослої собаки більше 25 кг 70% курка, індичка, камбала 30% овочі і трави

Acana Heritage - Біологічно відповідний - Акана Ранчландс Дог

Puppy Large Breed буквально переповнена інгредієнтами найвищої якості: м'ясом курчат, вирощених на «вільному вигулі», цільними яйцями з місцевих ферм, камбалою, виловленої в дикій природі, фруктами і овочами. Всі ці інгредієнти в Біологічно відповідає співвідношенню WholePrey ™ доставляються до нас на кухні свіжими кожен день.  

Без зерна і швидких вуглеводів на зразок картоплі і тапиоки, АКАНА містить м'ясні протеїни, необхідні для швидкого розвитку і відмінній фізичній кондиції Вашого цуценя. Виготовлені на наших, відзначених нагородами кухнях, зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА - це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров'я і довголіття.  

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНІ КОРМА НА ОСНОВІ М'ЯСА ДЛЯ ВІДОБРАЖЕННЯ ПРИРОДНОГО РАЦІОНУ СОБАК

Найближчим родичем всіх домашніх собак є сірий вовк. Протягом останніх років від вовка відбулися сотні порід собак, але, не дивлячись на це, їх фізіологія залишилася незмінною.  

Наша філософія Біологічного Відповідності проста: включити до складу свіжі інгредієнти, які є природною їжею собак (в правильному співвідношенні і кількості) і виключити інгредієнти на зразок зернових культур, які не входять до природнехарчування.

М'ЯСО

Більше м'яса (70%)   Від природи Ваша собака адаптована до споживання раціонів на основі м'яса. Саме тому   формула ACANA Puppy Large Breed   переповнена м'ясними інгредієнтами найвищої якості (70%),   включаючи м'ясо курчат, вирощених на «вільному вигулі»,   м'ясо камбали   виловленої на волі і цільні яйця з місцевих степових ферм.   всі ці інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.  

У порівнянні з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівної якості.

Високий вміст свіжих м'ясних інгредієнтів (1/3 свіже м'ясо)   Свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш живильним і натуральній формі.   1/3   м'ясних інгредієнтів у кормах АКАНА з птиці, риби і яєць є дійсно свіжими, переповненими користю і смаком. Інші   2/3   - це висушені м'ясні інгредієнти - багате джерело природних протеїнів. Всі м'ясні інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить незначна кількість м'ясних інгредієнтів сумнівної якості.

Різноманітність свіжих м'ясних інгредієнтів (3 джерела м'яса)   Природний раціон собак вражає нас своєю різноманітністю м'яса,   тому корми АКАНА містять неперевершене різноманітність нових сортів м'яса: курчат, «вирощених на вільному вигулі», цільні яйця і виловлену на волі рибу в ідеальному співвідношенні Whole Prey ™, включаючи м'ясні інгредієнти, органи і хрящі і забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок.

Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить один або два види м'ясних інгредієнта, рідко в біологічному співвідношенні і з довгим списком синтетичних добавок.

Більше м'ясних протеїнів (33%) У кормах АКАНА повністю відсутні концентровані білки з картоплі , які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів АКАНА входять преміальні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і забезпечення природних потреб Вашої собаки.

Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять невелику кількість протеїнів (і збагачені вуглеводами) або протеїни рослинного походження, які не підходять собакам.

Низький вміст вуглеводів (30%)   Природний раціон собак містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить, встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у собак. Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім фрукти і овочі.

Що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, представлені високогликемических інгредієнтами як картопля, рис і тапиока.

Кількість м'яса?

В складі АКАНА немає концентратів рослинних білків, замість них, ACANA Puppy Large Breed насичений м'ясними інгредієнтами найвищої якості (70%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак.

Кількість свіжого м'яса?

1/3 м'ясних інгредієнтів у складі АКАНА є свіжою, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі.  

Різноманітність м'яса?

До складу АКАНА входить три види свіжих м'ясних інгредієнтів у біологічному Співвідношенні WholePrey ™, включаючи     м'ясо, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок.

М'ясо курчати, вирощеного на вільному вигулі, печінку, серце, нирки і хрящі, все це доставляється до нас з місцевих ферм.

Цілісні гніздові яйця   - постачають до нас з місцевих степових ферм Альберти.

Камбала, виловлена ​​в дикій природі - доставляється до нас свіжою з острова Північний Ванкувер

Природний раціон собак   не містить синтетичних речовин, тому в дикій природі, всі необхідні поживні речовини вовки і собаки отримують споживаючи всі частини спійманої ними жертви, включаючи високопоживні внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів, м'язові тканини для отримання білків і жиру, кістки і хрящі збагачені кальцієм і фосфором.

Цинк | єдина мінеральна добавка в кормі частково додається ззовні. Всі інші мінерали походять з інгредієнтів самого корму.

АКАНА - це відображення природного раціону, що включає в себе свіже м'ясо, внутрішні органи і хрящі - концентрований і природне джерело всіх необхідних Вашому собаці поживних речовин.

ІНГРЕДІЄНТИ

Свіже м'ясо курчати без кісток (16%), висушені м'ясо курчати (15%), висушене м'ясо індички (14%), червона сочевиця, зелений горошок, лівер (печінка, серце, нирки) (6%), висушені м'ясо оселедця (4%), свіжі цільні яйця (4%), свіже м'ясо камбали без кісток (4%), жир з оселедця (3%), в'ялена люцерна (2%), квасоля (2%), зелена сочевиця, жовтий горошок , клітковина горошку, курячий жир (2%), свіжі курячі хрящі (2%), висушені водорості, гарбуз, мускатна гарбуз, пастернак, капуста Кале, шпинат, зелень гірчиці, зелень ріпи, морква, яблука, груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінку індички, журавлина, чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, плоди шипшини, цинку протеінат 100 мг, сухі продукти ферментації Enterococcus Faecium NCIMB10415: 600x106 КУО

ACANA Puppy Large Breed містить неперевершене різноманітність свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для вживання в їжу людям і доставляються на наші кухні свіжими кожен день!

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Протеїн (мін.) 33%
Жир (хв.) 15  %
Зола (макс.) 7%
Клітковина (макс.) 6%
Вологість (макс.) 12  %
Кальцій (хв.) 1.4%
Фосфор (хв.) 1%
Омега -6 ( хв .) 2.4%
Омега -3 ( хв .) 1.2%
ДКГ (хв.) 0.35%
ЕПК (хв.) 0.35%
Глюкозамін (хв.) 1400 мг / кг
Хондроітин (хв.) 900 мг / кг
Линолевая   ( хв .) 2.2%
Вуглеводи 27%
Вітаміни та МІНЕРАЛИ
Вітамін A 12 000 МО / кг
Вітамін D3 1,200   МО / кг
Вітамін E 130   МО / кг
Вітамін B1 (тіамін) 8 мг / кг
Вітамін B2 (Рибофлавін) 7   мг / кг
Вітамін B3 (Ніацин) 60   мг / кг
Вітамін B5 (Панта. Кислота) 20   мг / кг
Вітамін B6 (Піридоксин) 2.75   мг / кг
Вітамін B12 0.08   мг / кг
Фолієва кислота 1.50   мг / кг
Холін 2,200   мг / кг
Натрій 0.36%
Хлорид 0.53%
Калій 0.75%
Магній 0.13%
Залізо 190   мг / кг
Цинк 200   мг / кг
Мідь 20   мг / кг
Марганець 12.5   мг / кг
Йод 1.9   мг / кг
Селен 0.65   мг / кг
Амінокислоти і рослинні КОМПОНЕНТИ
Лізин 2.30%
Треонин 1.34%
Метіонін 0.69%
изолицин 1.40%
Ліцинієм 2.45%
Валін 1.71%
Аргінін 2.44%
Фенілаланін 1.45%
Гистидин 0.75%
Триптофан 0.35%
Цистин 0.38%
Тирозин 0.98%
Метіонін-Цистин 1.07%
Фенілаланін-Тирозин 2.43%
Корінь цикорію 500   мг / кг
Ягоди ялівцю 500   мг / кг
Корінь   дягеля 350   мг / кг
Квітки календули 350   мг / кг
Фенхель лікарський 350   мг / кг
Листя перцевої м'яти 300   мг / кг
Лаванда 150   мг / кг
НОРМИ ГОДУВАННЯ

* щеня виріс і перекладається на корм для дорослих собак, наприклад Acana Adult Large Breed

Кожна собака це яскрава індивідуальність і тому норми годування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища.

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у міру необхідності. Годуєте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.

Коли Ви приймете рішення змінити корм Вашої собаки з традиційного на корм Акана, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до більш багатому поживними речовинами корму ACANA.

Рекомендуємо проводити заміну протягом 5-7 днів, поступово змішуючи гранули ACANA з попереднім традиційним кормом, збільшуючи мисці кількість Акана і зменшуючи кількість попереднього корму з кожним днем ​​так, щоб на 7 добу Ви годували 100% ACANA.

Вага цуценя

(кг)

ОЧІКУВАНИЙ ВЕС ДОРОСЛОЇ СОБАКИ   (кг)

30 40 50 60 70 80
Середньо-великі напр. ретривер

Великі

напр. ньому. вівчарка

Гігантські

напр.   датський дог

5 180 г 180 г 180 г 180 г 180 г 180 г
10 300 г 300 г 300 г 300 г 300 г 300 г
20 400 г 400 г 510 г 510 г 510 г 510 г
30 330 г * 540 г 540 г 540 г 680 г 680 г
40 - 420 г * 510 г 680 г 680 г 680 г
50 - - 510 г * 600 г 800 г 800 г
60 - - - 670 г * 690 г 920 г
70 - - - - 640 г 780 г
80 - - - - - 720 г
ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ
3375 ккал / кг або 405 ккал на чашку 250 мл (120г), де джерелом 34% енергії є протеїн, 28% фрукти і овочі, 38% жир.
Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Щеня
Розмір породи Велика
Основний інгредієнт
70% м'яса - курчата, камбала, яйця
30% фрукти, овочі і трави
0% зерна, картоплі, ГМО
Протеїн (Білок) 33%
Жир 15%
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA PUPPY LARGE BREED для цуценят великих порід м'яса 70% курка, індичка, камбала

  • Виробник: Acana
  • Модель: PUPPY LARGE BREED
  • Код товара: 100-009
  • Наявність: Є в наявності
  • 3122.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари