Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Знижка
  • Корм ACANA RANCHLANDS DOG для цуценят, дорослих, літніх собак усіх порід - 70% червоне м'ясо бичків, ягнят, поросят, бізонів, судака

Acana Regionals Ranchlands Dog 70% червоне м'ясо і риба - м'ясо бичків породи «Ангус», ягнят, поросят породи «Йоркшир», бізонів і цільного судака для собак всіх порід і стадій життя

Acana Regionals - Біологічно відповідний - Акана Ранчландс Дог

Корм ​​ACANA Ranchlands Dog   виготовлений зі свіжих канадських інгредієнтів, включаючи цінні види червоного м'яса і рибу, виловлену в природі, в Канаді.  

Корм ​​ACANA Ranchlands переповнений неперевершеними інгредієнтами, включаючи м'ясо бичків породи «Ангус», ягнят, поросят породи «Йоркшир», бізонів і цільного судака. всі ці інгредієнти доставляються СВІЖИМИ або сирими в співвідношенні WholePrey ™, будучи відображенням раціонів, до яких пристосувалися всі собаки, забезпечуючи природне харчування без довгого списку добавок.

високопротеїнове, з меншою кількістю вуглеводів, представлених нізкоглікеміческім овочами і фруктами, ACANA сприяє підтримці здоров'я всіх собак. Корм, виготовлений ексклюзивно, на наших відзначених нагородами канадських кухнях NorthStar® з канадських інгредієнтів. Ми думаємо, Ви полюбите ACANA і що ще більш важливо, його полюбить Ваша собака!

  М'ЯСО

ПРИРОДА об'їдять ІНІЛА ЖИВИЛЬНІ ЯКОСТІ цільного ДИЧИНИ, РИБИ І ПТАХИ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ИДЕАЛЬНО ВІДПОВІДАТИ УСІМ харчових потреб ВАШОЇ СОБАКИ.  
Саме тому, корми ACANA містять високоживильний баланс м'яса, органів і хрящів, які забезпечують Вашу собаку всіма необхідними поживними речовинами, без довгого списку синтетичних добавок. & Nbsp ;

Сучасні собаки схожі на своїх предків, і ми вважаємо, що їх раціон харчування повинен бути подібним.  
1. Кількість м'яса (70% М'ЯСА)

У складі ACANA немає концентратів рослинних білків, замість них, корм ACANA Ranchlands насичений м'ясними інгредієнтами (70%) , що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак.
2. Кількість свіжого м'яса? (1/2 - СВІЖІ М'ЯСНІ ІНГРЕДІЄНТИ)

1/2 м'ясних інгредієнтів у складі ACANA є свіжими, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі. 1/2 це висушене м'ясо - природний і багате джерело м'ясних протеїнів.
3. Різноманітність м'яса  

Формула ACANA Ranchlands містить 5 видів м'ясних інгредієнтів у співвідношенні WholePrey ™ включаючи : м'ясо, органи і хрящі забезпечуючи надходження поживних речовин
природним і повноцінним способом.  

Бички породи «Ангус» - м'ясо, печінку, серце, нирки і хрящі, доставляються свіжим з степових прерій Канади.

Ягня, вирощений на вільному вигулі - м'ясо, печінку , серце, нирки і хрящі, доставляються свіжим з степових прерій Канади.

Поросята породи «Йоркшир» - свіже м'ясо, органи , хрящі і печінку, доставляються свіжим з степових прерій Канади.

Бізони - доставляються цільними і свіжими з місцевих степових ферм.

Судак, виловлений в природі - цілісний і свіжий з чистих озер Канади

В природі не існує харчових добавок, а собаки забезпечують свої поживні потреби, вживаючи спійману ними здобич цілком. М'язові тканини забезпечують білками і жирами; печінку, нирки і шлунок - джерело вітамінів і мінералів; кістки і хрящі багаті кальцієм і фосфором.
ВСЬОГО 3 ДОБАВКИ | ПРИРОДНІ нутрієнтів
Завдяки високому вмісту м'ясних інгредієнтів у співвідношенні WholePrey ™, всі поживні речовини в складі корму надходять природним чином, за винятком добавок вітаміну Е, цинку і міді. Все інше, що необхідно Вашому собаці міститься в наших інгредієнтах.

НЕПЕРЕВЕРШЕНІ СВІЖІ ІНГРЕДІЄНТИ З КАНАДИ
ACANA Ranchlands містить неперевершене різноманітність канадських інгредієнтів, вирощених і виловлених людьми, яких ми знаємо і яким ми віримо. Інгредієнти кормів ACANA визнані «придатними для вживання в їжу людиною» і доставляються на наші, відмічені нагородами, канадські кухні свіжими кожен день  
ІНГРЕДІЄНТИ
Свіжа яловичина (8%), сире м'ясо ягняти (7%), свіжа свинина (7%), висушене м'ясо ягняти (7%), висушена яловичина (7%), висушена свинина (7%), цілісний зелений горошок, цільна червона сочевиця, нут, яловичий жир (5%), свіжа яловича печінка (4%), свіжа печінку свині (4%), свіже м'ясо бізона (4%), свіжий судак (4%), цільна зелена сочевиця, цільна квасоля строката, цілісний жовтий горошок, в'ялена на сонці люцерна, свіжі яловичі нирки (2%), жир минтая (2%), клітковина сочевиці, висушені яловичі хрящі (1%), сирої яловичий рубець (1%), висушена ламінарія, свіжа гарбуз, свіжа мускатна гарбуз, свіжий пастернак, свіжа капуста калі, свіжий шпинат, свіжа зелень гірчиці, свіжа зелень ріпи, свіжа морква, свіжі яблука, свіжі груші, ліофілізована печінку (яловича, ягняти і свиняча) (0,1%), свіжа журавлина, свіжа чорниця, корінь цикорію, корінь куркуми, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, плоди шипшини.
Добавки: вітамін Е, цинк, мідь.
ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Собаки виглядають по-різному, але кожна собака має той же набір ДНК, анатомію травної системи, що і сірий вовк, а це значить, що собаки факультативні хижаки, адаптовані до м'ясного раціону з високим вмістом білків і жирів.  
ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ  
Сирий протеїн (хв.) 35%
Жир (хв.) 17%
Клітковина (макс.) 6%
Вологість (макс.) 12%
Кальцій (хв.) 1.8%
Фосфор (хв.) 1.3%
Омега-6 2%
Омега-3 1%
ЕПК (хв.) 0.2%
ДГК (хв.) 0.2%
Глюкозамін (хв.) 600 мг/кг
Хондроітин сульфат (хв.) 800 мг/кг
ВІТАМІНИ МІНЕРАЛИ
Віт   A 20 000 МО/кг Натрій 0.3%
Віт   D3 2500   МЕ / кг Хлорид 0.45%
Віт   E 190   МЕ / кг Калій 0.7%
Віт   B1 ( Тіамін ) 15   мг / кг Магній 0.1%
Віт   B2 ( Рибофлавін ) 20   мг / кг Залізо 270   мг / кг
Віт   B3 ( Ніацин ) 100   мг / кг Цинк 200   мг / кг
Віт   B 5 ( Пантотеновая
к-та )
25   мг / кг Мідь 23   мг / кг
Віт   B6 ( Пиридоксин ) 10   мг / кг Марганець 16   мг / кг
Віт   B12 0.1   мг / кг Йод 3.5   мг / кг
Фолієва кислота 2.0 мг / кг Селен 0.64   мг / кг
Холін 2110 мг / кг
Амінокислоти РОСЛИННІ КОМПОНЕНТИ
Лізин 2.1% Корінь цикорію 400 мг/кг
T реонін 1.25% Куркума 100 мг/кг
Me тіонін 0.55% Корінь   лопуха 100   мг/кг
Изолейцин 1.17% Лаванда 100 мг/кг
Лейцин 1.29% Розторопша 100 мг/кг
Валін 1.56% Шипшина 100 мг/кг
A ргінін 2.25% Корінь алтея 100 мг/кг
Фенілаланін 1.35%
Гистидин 0.7%
T ріптофан 0.31%
Цистин 0.33%
НОРМИ ГОДУВАННЯ

Вага собаки   (кг)

Добовий норма годування в грамах

Активний спосіб життя (г/добу) Малоактивний спосіб життя (г/добу)
2 40 30
5 90 60
10 150 90
20 240 160
30 360 240
40 440 280
50 510 330
Денна норма годування для цуценят від 1,5-3 місяців становить дві добових дози дорослого собаки. Цуценятам 3-6 місячного віку добова норма корму становить 1,5 порції дорослого собаки. Цуценятам від 6-11 місяців рекомендується годувати 1,25 денної норми корму дорослої собаки. Під час вагітності денну норму корму слід збільшувати на 25% -50%. Під час лактації надайте собаці вільний доступ до корму.
Кожна собака це яскрава індивідуальність і тому норми годування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища.
Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у міру необхідності. Годуєте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.
Коли Ви приймете рішення змінити корм Вашої собаки з традиційного на корм АКАНА, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до більш багатому поживними речовинами корму АКАНА.
Рекомендуємо проводити заміну протягом 5-7 днів, поступово змішуючи гранули ACANA з попереднім традиційним кормом, збільшуючи в мисці кількість Акана і зменшуючи кількість попереднього корму з кожним днем ​​так, щоб на 7 добу Ви годували 100% ACANA.
ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ
3790 ккал/кг або 455 ккал на чашку 250 мл (120г), де джерелом 37% енергії є протеїн, 23% фрукти і овочі, 40 % жир.
Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Будь-який
Розмір породи Будь-який
Основний інгредієнт

70% м'яса - ягня, бички породи «Ангус», поросята породи «Йоркшир», бізон, судак

30% фрукти, овочі і трави

0% зерна, картоплі, ГМО

Протеїн (Білок) 35%
Жир 17%
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA RANCHLANDS DOG для цуценят, дорослих, літніх собак усіх порід - 70% червоне м'ясо бичків, ягнят, поросят, бізонів, судака

  • Виробник: Acana
  • Модель: RANCHLANDS DOG
  • Код товара: 100-019
  • Наявність: Є в наявності
  • 193.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари