Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за 100% передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

Кешбек
  • Корм ACANA SPORT & AGILITY для активних цуценят, дорослих, літніх собак усіх порід всіх порід 75% м'яса курча, індичка, камбала, яйця


Кешбек!

Ви заощаджуєте на покупці:

11.4кг: 610 грн до оплати: 2390 грн
17кг: 855 грн до оплати: 3345 грн

Acana Heritage Sport And Agility корм для активних собак (службових собак і собак з підвищеними фізичними навантаженнями) Низький вміст вуглеводів (25%) 75% м'яса курча, індичка, камбала, яйця

Acana Heritage - Біологічно відповідний - Акана Спорт енд Агіліті

Бере Ваша активна собака участь в аджилити або полює в полях, пасе овець або пробирається через снігові замети - вона спортсмен з підвищеними потребами в раціоні з високим вмістом жирів і протеїнів, для забезпечення його силою і витривалістю.

ACANA Sport & Agility на 75% складається з м'яса вирощених на «вільному вигулі» курчат, цільних яєць з місцевих ферм і камбали, виловленої біля острова Північний Ванкувер. Всі ці інгредієнти доставляються до нас на кухні свіжими кожен день, переповнені неоціненною користю і смаком.

Без зерна і швидких вуглеводів на зразок картоплі і тапиоки АКАНА містить м'ясні протеїни, необхідні для підтримки сили, здоров'я і витривалості Вашого вихованця.

Виготовлені на наших, відзначених нагородами кухнях, з свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА - це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров'я і довголіття.

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНІ КОРМ
Філософія Біологічного відповідності проста: включити до складу свіжі інгредієнти, які є природною їжею собак (в правильному співвідношенні і кількості) і виключити інгредієнти на зразок зернових культур, які не входять до природнехарчування .

Більше м'яса (75%)

  Від природи Ваша собака адаптована до споживання раціонів на основі м'яса. Саме тому формула ACANA Sport & Agility переповнена м'ясними інгредієнтами найвищої якості (75%) , включаючи м'ясо курчат, вирощених на «вільному вигулі», м'ясо камбали виловленої на в дикій природі і цільні яйця з місцевих степових ферм. Всі ці інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.  

Високий вміст свіжих м'ясних інгредієнтів   (1/3 свіже м'ясо)

Свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш живильним і натуральній формі. 1/3 м'ясних інгредієнтів у кормах АКАНА з птиці, риби і яєць є дійсно свіжими, переповненими користю і смаком. Інші 2/3 - це висушені м'ясні інгредієнти - багате джерело природних протеїнів. Всі м'ясні інгредієнти визнані придатними для вживання в їжу людям.

Різноманітність свіжих м'ясних інгредієнтів (3 джерела м'яса)

Природний раціон собак вражає нас своєю різноманітністю м'яса, тому, корми АКАНА містять неперевершене різноманітність нових сортів м'яса: курчат, «вирощених на вільному вигулі», цільні яйця і виловлену в дикій природі рибу в ідеальному співвідношенні Whole Prey ™, включаючи м ясо, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок. Що незрівнянно з традиційними кормами, до складу яких входить один або два види м'ясних інгредієнта, рідко в біологічному співвідношенні   і з довгим списком синтетичних добавок.

Більше м'ясних протеїнів (35%)

у кормах АКАНА повністю відсутні концентровані білки з картоплі, які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів АКАНА входять преміальні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої собаки.
Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять невелику кількість протеїнів (і збагачені вуглеводами) або протеїни рослинного походження, які не підходять собакам.

Низький вміст вуглеводів (25%)
Природний раціон собак містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить, встановлено, що вуглеводи є виручкою я основною причиною ожиріння і діабету у собак. Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім фрукти і овочі.

Що незрівнянно з традиційними кормами, вміст вуглеводів в яких перевищує 50%, як правило представлені   високогликемических   картоплею, рисом і Тапіока.


М'ЯСО

1. Кількість м'яса
У складі АКАНА немає концентратів рослинних білків, замість них корм ACANA Sport & Agility насичений м'ясними інгредієнтами найвищої якості (75%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для собак.

2. Кількість свіжого м'яса
1/3 м'ясних інгредієнтів у складі АКАНА є свіжою, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі. & Nbsp ;

3. Різноманітність м'яса
До складу АКАНА входить три види свіжих м'ясних інгредієнтів у біологічному Співвідношенні WholePrey ™, включаючи   м'ясо, органи і хрящі, забезпечуючи максимальну користь без додавання синтетичних вітамінів, амінокислот і добавок.
М'ясо курчати, вирощеного на "вільному вигулі", печінку, серце, нирки і хрящі - всі ці інгредієнти доставляється до нас з місцевих ферм.

Цілісні гніздові яйця - постачають до нас з місцевих степових ферм Альберти.
Камбала, виловлена ​​в дикій природі - доставляється до нас свіжою з острова Північний Ванкувер
Природний раціон собак не містить синтетичних речовин, тому в дикій природі, всі необхідні поживні речовини вовки і собаки отримують споживаючи всі частини спійманої ними жертви, включаючи високопоживні внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів, м'язові тканини для отримання білків і жиру, кістки і хрящі збагачені кальцієм і фосфором.

Цинк | єдина мінеральна добавка в кормі частково додається ззовні. Всі інші мінерали походять з інгредієнтів самого корму.
АКАНА - це відображення природного раціону, що включає в себе свіже м'ясо, внутрішні органи і хрящі - концентрований і природне джерело всіх необхідних Вашому собаці поживних речовин.

НЕПЕРЕВЕРШЕНІ СВІЖІ ІНГРЕДІЄНТИ З КАНАДИ

ACANA Sport & Agility містить неперевершене різноманітність свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для вживання в їжу людям і доставляються на кухні свіжими кожен день!


Свіже м'ясо курчати без кісток (16%), висушені м'ясо курчати (16 %), висушене м'ясо індички (14%), червона сочевиця, курячий жир (7%), зелений горошок (5%), лівер (печінка, серце, нирки) (4%), висушене м'ясо оселедця (4%), жир з оселедця (4%), свіжі цільні яйця (4%), свіже м'ясо камбали без кісток (4%), в'ялена люцерна, квасоля, зелена сочевиця, жовтий горошок, свіжі курячі хрящі (2%), висушені водорості, гарбуз, мускатна гарбуз, пастернак, капуста Кале, шпинат, зелень гірчиці, зелень ріпи, морква, яблука, груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінку індички, журавлина, чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, плоди шипшини, цинку протеінат 100 мг, сухі продукти ферментації Enterococcus Faecium NCIMB10415: 600x106 КУО


ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Протеїн (мін.) 35  %
Жир (хв.) 22  %
  Зола (макс.) 8  %
Клітковина (макс.) 5%
Вологість (макс.) 12  %
Кальцій (хв.) 1.7%
Фосфор (хв.) 1.1%
Омега -6 ( хв .) 2.7%
Омега -3 ( хв .) 1.2%
ДКГ (хв.) 0.35%
ЕПК (хв.) 0.35%
Глюкозамін (хв.) 1400 мг / кг
Хондроітин (хв.) 1000 мг / кг
Линолевая   кислота ( хв .) 2.5%
Вуглеводи 18  %
Вітаміни та МІНЕРАЛИ
Вітамін A 13 000 МО / кг
Вітамін D3 1,400   МО / кг
Вітамін E 150   МО / кг
Вітамін B1 (тіамін) 6.1   мг / кг
Вітамін B2 (Рибофлавін) 7.5   мг / кг
Вітамін B3 (Ніацин) 61 мг / кг
Вітамін B5 (Панта. Кислота) 17   мг / кг
Вітамін B6 (Піридоксин) 3   мг / кг
Вітамін B12 0.07 мг / кг
Фолієва кислота 1.3   мг / кг
Холін 2,300 мг / кг
Натрій 0.37%
Хлорид 0.5%
Калій 0.70%
Магній 0.14%
Залізо 120 мг / кг
Цинк 180 мг / кг
Мідь 25 мг / кг
Марганець 13 мг / кг
Йод 2.1 мг / кг
Селен 0.5 мг / кг
Амінокислоти і рослинні КОМПОНЕНТИ
Лізин 2.28%
Треонин 1.36%
Метіонін 0.66  %
изолицин 1.41%
Ліцинієм 2.45%
Валін 1.71%
Аргінін 2,47%
Фенілаланін 1.41%
Гистидин 0.71%
Триптофан 0.34%
Цистин 0.36%
Тирозин 0.98%
Метіонін-Цистин 1.02%
Фенілаланін-Тирозин 2.39%
Корінь цикорію 500 мг / кг
Ягоди ялівцю 500 мг / кг
Корінь   дягеля 350 мг / кг
Квітки календули 350 мг / кг
Фенхель лікарський 350 мг / кг
Листя перцевої м'яти 300 мг / кг
Лаванда 150 мг / кг
НОРМИ ГОДУВАННЯ

Вага   собаки   (кг)

СПОСІБ ЖИТТЯ

активний високоактивний  
(для службових собак і собак з підвищеними фізичними навантаженнями)

добова норма годівлі в грамах

5 90 150
10 160 240
20 270 390
30 360 520
40 450 640
50 520 760
60 600 870

Денна норма годування для цуценят від 1,5-3 місяців становить дві добових дози дорослого собаки. Цуценятам 3-6 місячного віку добова норма корму становить 1,5 порції дорослого собаки. Цуценятам від 6-11 місяців рекомендується годувати 1,25 денної норми корму дорослої собаки. Під час вагітності денну норму корму слід збільшувати на 25% -50%. Під час лактації надайте собаці вільний доступ до корму.

Кожна собака це яскрава індивідуальність і тому норми годування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища.

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у міру необхідності. Годуєте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.

Коли Ви приймете рішення змінити корм Вашої собаки з традиційного на корм Акана, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до більш багатому поживними речовинами корму   ACANA .

Рекомендуємо проводити заміну протягом 5-7 днів, поступово змішуючи гранули   ACANA   з попереднім традиційним кормом, збільшуючи мисці кількість Акана і зменшуючи кількість попереднього корму з кожним днем ​​так, щоб на 7 добу ви годували 100%   ACANA .

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ

3725 ккал / кг або 447 ккал на чашку 250 мл (120 г), де джерелом 33% енергії є протеїн, 17% фрукти і овочі, 50% жир.

Характеристики
Тварина Собака
Бренд Acana
Клас корму Біологічно Відповідний
Вік Цуценят, Юніорів, Дорослих собак, Літніх
Розмір породи Мініатюрна, Мала, Середня, Велика, Гігантська
Особливі потреби Для активних собак
Основний інгредієнт
75% м'яса - курчата, камбала, яйця
25% фрукти, овочі і трави
0% зерна, картоплі, ГМО
Протеїн (Білок) 35%
Жир 22%
Група Сухий корм
Країна виробник Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA SPORT & AGILITY для активних цуценят, дорослих, літніх собак усіх порід всіх порід 75% м'яса курча, індичка, камбала, яйця

  • Виробник: Acana
  • Модель: SPORT & AGILITY
  • Код товара: 100-000
  • Наявність: Є в наявності
  • 3000.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари