Безкоштовна доставка від 550 грн по Харкову!

Доставка по Україні за тарифами пошти

Оплата при отриманні для жителів Харкова!

Відправка по містах України за передоплатою

Cash-Back система!

Повертаємо% за товари з міткою кешбек

 • Корм ACANA PACIFICA CAT для кішок і кошенят всіх порід

 Acana Pacifica Cat Корм ​​для кішок всіх порід і вікових груп п'ять видів риби

Acana Regionals - Біологічно відповідний - Акана Пацифік Кет

Корм ACANA Pacifica cat насичений свіжою рибою, виловленої в дикій природі біля берегів о. Північний Ванкувер. Раціон, переповнений різноманітними видами риби, включаючи тихоокеанську оселедець, сардину, камбалу, хек і морського окуня. Всі ці інгредієнти доставляються цільні, СВІЖИМИ або сирими.

ACANA живить Вашу кішку, згідно її природних потреб, без додавання довгого списку синтетичних інгредієнтів. Переповнений рибними протеїнами і корисними омега-3 жирними кислотами, з меншою кількістю вуглеводів, представлених нізкоглікеміческім овочами і фруктами, корм ACANA забезпечує відмінне самопочуття кішок.

Біологічно Відповідні корми на основі м'яса для відображення природного раціону кішок

М'ЯСО

БІЛЬШЕ РИБИ (75%) БІЛЬШЕ ПРОТЕЇНІВ (37%)

Кішки від природи м'ясоїдні, вони біологічно вимагають м'ясної їжі, з високим вмістом білка з риби і м'яса. Тому в кормі ACANA Pacifica 75% складу - це рибні інгредієнти , включаючи тихоокеанську сардину, камбалу, сріблястого хека і морського окуня. 

Всі ці інгредієнти виловлюються біля берегів о. Ванкувер і визнані придатними для вживання в їжу людиною, до того як вони потрапляють на наші кухні.

У кормах ACANA повністю відсутні концентровані білки з картоплі або гороху, які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів ACANA входять високоякісні м'ясні протеїни тваринного походження (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої кішки.

РИБНІ ІНГРЕДІЄНТИ В СПІВВІДНОШЕННІ WHOLEPREY ™

У своїй безмежній мудрості природа об'єднала поживні якості різних видів цільної риби, для того щоб ідеально відповідати всім харчовим потребам кішок. М'ясо риби забезпечує білками і жирами, внутрішні органи - джерело вітамінів і мінералів; кістки і хрящі багаті кальцієм і фосфором.

Корми ACANA містять м'ясо, внутрішні органи і хрящі в ідеальному співвідношенні WholePrey ™, в найбільш доступній і живильним формі, без довгого списку синтетичних вітамінів або інших добавок.

Що незрівнянно з традиційними кормами, в складі яких понад 20 різних синтетичних амінокислот, вітамінів і мінералів.

НИЗЬКИЙ ЗМІСТ вуглеводів (23%) 

Природний раціон кішок містить незначну кількість вуглеводів, або зовсім їх не містить. Встановлено, що вуглеводи є основною причиною ожиріння і діабету у кішок. У традиційних кормах вміст вуглеводів перевищує 50% загального складу.

Тому, в АКАНА вміст вуглеводів обмежена, а швидкі вуглеводи (на кшталт рису, картоплі і тапиоки) замінені на нізкоглікеміческім овочі і фрукти, такі як мускатна гарбуз і зелень, які повільно надходять у кров'яне русло, не викликаючи різких стрибків рівня цукру, знижуючи ризик накопичення жиру. 

ВИСОКУ ЗМІСТ СВІЖИХ РИБНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (1/2 СВІЖЕ М'ЯСО)

Ми використовуємо свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш природного та поживної формі. Саме тому 1/2 риби в складі формули ACANA Pacifica є свіжою і 1/2 це висушена риба і жири - концентрований джерело рибних протеїнів, що забезпечує всі необхідні поживні компоненти і природну користь, до чого інстинктивно тягнуться всі кішки.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ СВІЖИХ РИБНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (5 ВИДІВ РИБИ)

Природний раціон харчування вражає нас своєю різноманітністю: кілька яєць сьогодні, птах або миша завтра, свіжа риба післязавтра. Таким чином, природа забезпечує різноманітність білків і жирів, необхідних для відмінного здоров'я кішок.

Тому, корм ACANA Pacifica містить різноманітність риби, включаючи виловлені в природі тихоокеанську оселедець, сардину, камбалу, сріблястий хек і морського окуня.

Всі ці інгредієнти в високопоживні співвідношенні WholePrey ™ включаючи філе риби, органи і хрящі, що є відображенням природного раціону і значно скорочує потребу в додаванні синтетичних добавок.

Що незрівнянно з традиційними кормами для кішок, які містять один або два рибних інгредієнта рідко коли в співвідношенні WholePrey ™, з довгим списком синтетичних добавок.

Як багато м'яса? (75% М'ЯСА) У складі ACANA немає концентратів рослинних білків, замість них, корм ACANA Pacifica насичений рибними інгредієнтами (75%), що майже в два рази більше ніж в будь-яких інших кормах для кішок.

Як багато свіжого м'яса? (1/2 - СВІЖІ М'ЯСНІ ІНГРЕДІЄНТИ) 1/2 рибних інгредієнтів в складі ACANA є свіжими, забезпечуючи організм необхідними нутрієнтами в найбільш живильним і корисній формі. 1/2 це висушена риба - природний і багате джерело рибних протеїнів. 

Різноманітність м'яса? (5 СВІЖИХ ВИДІВ РИБИ) Формула ACANA Pacifica містить 5 видів риби в співвідношенні WholePrey ™ включаючи: філе риби, органи і хрящі, забезпечуючи надходження поживних речовин природним і повноцінним способом.

 • Тихоокеанський оселедець - цілісна і свіжа, виловлена ​​біля берегів Канади
 • Тихоокеанська сардина - цілісна і свіжа, виловлена ​​біля берегів Канади
 • Стрілозубих камбала - цілісна і свіжа, виловлена ​​біля берегів Канади
 • Сріблястий хек - цілісний і свіжий, виловлений біля берегів Канади. 
 • Морський окунь - цілісний і свіжий, виловлений біля берегів Канади.

У природі не існує харчових добавок, а кішки забезпечують свої поживні потреби, вживаючи спійману ними здобич цілком. М'язові тканини забезпечують білками і жирами; печінку, нирки і шлунок - джерело вітамінів і мінералів; кістки і хрящі багаті кальцієм і фосфором.

ВСЬОГО 4 ДОБАВКИ | ПРИРОДНІ нутрієнтів

Завдяки високому вмісту рибних інгредієнтів в співвідношенні WholePrey ™, всі поживні речовини в складі корму надходять природним чином, за винятком добавок холіну і цинку, міді і вітаміну К. Все інше, що необхідне вашій кішці міститься в наших інгредієнтах.

ІНГРЕДІЄНТИ

ACANA Pacfica містить неперевершене різноманітність риби, виловленої в дикій природі, людьми, яких ми знаємо і яким ми віримо. 

Інгредієнти кормів ACANA визнані «придатними для вживання в їжу людиною» і доставляються на наші, відмічені нагородами, канадські кухні свіжими кожен день 

Свіжа цільна тихоокеанська оселедець (16%), свіжа цільна тихоокеанська сардина (13%), свіжа цільна стрілозубих камбала (8%), цільна висушена оселедець (8%), висушена тихоокеанська тріска (8%), цілісний висушений мерланг (8%) , цілісний зелений горох, цілісна червона сочевиця, нут, цільна зелена сочевиця, жир минтая (6%), свіжий цілісний сріблястий хек (4%), свіжий цілісний морський окунь (4%), цільна строката квасоля, жовтий горошок, соняшникова олія холодного віджимання, в'ялена на сонці люцерна, висушена ламінарія, свіжа гарбуз, свіжа мускатна гарбуз, свіжий пастернак, свіжа капуста калі, свіжий шпинат, свіжа зелень гірчиці, свіжа зелень ріпи, свіжа морква, яблука, груші, ліофілізована печінку тріски (0.1%), свіжа журавлина, свіжа чорниця, корінь цикорію, корінь куркуми, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, шипшина.

Добавки: вітамін K, холін, цинк, мідь.

Зміст суміші токоферолів (збагачений екстракт токоферолов природного походження вітамін Е і масло розмарину + зміст пробіотика Enterococcus faecium.

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ
Сирий протеїн (хв.) 37%
Жир (хв.) 20%
Клітковина (макс.) 3%
Вологість (макс.) 10%
Кальцій (хв.) 1.5%
Фосфор (хв.) 1.1%
Зола (макс.) 7.5%
Омега-6 2%
Омега-3 2.2%
ЕПК (хв.) 0.8%
ДГК (хв.) 1%
Таурин (хв.) 0.15%
Магній (макс.) 0.1%
Вітаміни і МІНЕРАЛИ
Віт  A 30 000 МО / кг натрій 0.5%
Віт D3 3000 МО кг хлорид 0.8%
Віт  E 150 МО кг калій 0.84%
Віт  B1 ( Тіамін ) 20 мг кг Залізо 105 мг / кг
Віт B2 ( Рибофлавін ) 20 мг кг цинк 150 мг кг
Віт  B3 ( Ніацин ) 100 мг кг мідь 23 мг кг
Віт 5 ( Пантотенова к-та ) 15 мг кг Марганець 12 мг кг
Віт  B6 ( Піридоксин ) 15 мг кг йод 2.8 мг кг
Віт  B12 0.2 мг кг селен 1.0 мг кг
Фолієва кислота 2.0 мг кг
вітамін До 1.5 мг кг
холін 3000 мг кг
Амінокислоти і рослинні КОМПОНЕНТИ
лізин 2.86% корінь цикорію 400 мг / кг
реонін 1.59% Розторопша 100 мг / кг
Me тіонін 1.0% Корінь лопуха 100  мг / кг
ізолейцин 1.59% Лаванда 100  мг / кг
лейцин 2.77% корінь алтея 100 мг / кг
валін 1.85% Плоди шипшини 100 мг / кг
ргінін 2.53% Куркума 100 мг / кг
фенілаланін 1.57%
гістидин 0.81%
ріптофан 0.42%
цистин 0.36%
таурин  0.15%
НОРМИ ГОДУВАННЯ

вага кішки

(Кг)

добова норма годівлі в грамах

підтримка маси тіла зниження маси тіла старіючі і дорослі
2 40 г - 30 г
3 45 г - 30 г
4 60 г - 40 г
5 75 г 60 г 60 г
6 80 г 60 г 60 г
 8 90 г  75 г 90 г 
10 120 г 80 г 120 г 


Кошенятам: після відлучення (приблизно 5 тижнів) добова норма корму становить 1/2 мірної склянки (60 г) на 1 кг маси тіла; з 20-тижневого віку (приблизно з 5 місяців) добова норма корму становить 1/4 мірної склянки (30 г) на 1 кг маси тіла. З 52 тижневого віку - перехід на раціон для дорослих котів. Вагітність: збільште добову норму до 25%. У період лактації: надайте тварині вільний доступ до корму. 

Кожна кішка це яскрава індивідуальність і тому норми вигодовування в кожному окремому випадку будуть відрізнятися, в залежності від породи, активності, віку і навколишнього середовища. 

Ось чому Ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовну і постійно перевіряти вагу кішки для корекції раціону у міру необхідності. Для адаптації травної системи поживних речовин ACANA потрібно трохи часу. В період 5-7 днів поступово змішуйте корм ACANA, збільшуючи кількість кожен день, так щоб на 7 день ваш вихованець харчувався на 100% кормом ACANA.

Енергетична цінність

4080 ккал / кг або 490 ккал на чашку 250 мл (120г), де джерелом 36% енергії є протеїн, 22% фрукти і овочі, 42% жир.

Корм
Животное Кішка
Бренд Acana
Класс корма Біологічно Відповідний
Возраст Будь-який
Размер породы Будь-який
Группа Сухий корм
Страна-производитель Канада

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Корм ACANA PACIFICA CAT для кішок і кошенят всіх порід

 • Виробник: Acana
 • Модель: PACIFICA CAT
 • Код товара: 100-017
 • Наявність: Є в наявності
 • 228.00грн.


Доступні варіанти


Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Рекомендовані товари